Biżuteria

Biżuteria najpiękniejszej Polki. Miss wybrała Venis.

Biżuteria najpiękniejszej Polki. Miss wybrała Venis. Złoty wisior przypominający koronę drzewa, kolorowe chwosty połączone z barwnymi szkiełkami, czy niezliczona gama kolorów koralików z kamieni półszlachetnych

Biżuteria najpiękniejszej Polki. Miss wybrała Venis.

Złoty wisior przypominający koronę drzewa, kolorowe chwosty połączone z barwnymi szkiełkami, czy niezliczona gama kolorów koralików z kamieni półszlachetnych – trudno stwierdzić, co najbardziej w biżuterii Venis urzekło Ewę Mielnicką, Miss Polski 2014.

Miss zabiera ją wszędzie – na pokazy mody, których jest gwiazdą, na wakacyjne wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi, czy nawet na salę treningową. – Te ozdoby są tak uniwersalne, że nie mam powodu, żeby się z nimi rozstawać – śmieje się Ewa. .

Polska marka przedstawiając kilka kolekcji rocznie, tworzy unikatowe, bardzo kobiece projekty, które od razu chce się założyć. I to w sporych ilościach, bo bransoletki i naszyjniki świetnie wyglądają w licznym towarzystwie.

Bransoletki można łączyć na milion sposobów, nowy dzień to nowe pole do popisu, a efekt zawsze jest bezbłędny. Kolekcje współgrają ze sobą, choć każda kolejna to świeże pomysły, zaskakujące połączenia kolorów i faktur. Wspólnym mianownikiem pozostają najwyższej jakości materiały, precyzja wykonania i… atrakcyjne (jak na kamienie szlachetne) ceny.
Do kupienia na www.venis.pl

Nessi 2015/16 // Endorfina Foksal // Warszawa 2015
Nessi 2015/16 // Endorfina Foksal // Warszawa 2015

Fot.2

Fot.3

Fot.4

Fot.5

Fot.6

Fot. 1
Na pokaz kolekcji butów Nessi Ewa wybrała złoty wisior Venis, który dobrała do czarnej, minimalistycznej sukienki i wysokich zamszowych kozaków. Nie zrezygnowała też z ulubionych, kolorowych bransoletek, które nosi na co dzień.
Fot. 2
Bransoletki na obu nadgarstkach? Kto by się ograniczał na wakacjach. Do pudrowej, zwiewnej sukienki Ewa założyła zestaw pastelowych bransoletek w tonacji różu i bieli. Dodała zegarek i kilka błyszczących elementów, które pięknie podkreśliły opaleniznę.
Fot. 3
Stroje kąpielowe bardzo lubią biżuterię, a zgłasza w marynarskim stylu, jak w tym zestawie kolorystycznym.
Fot. 4
Ewa lubi podkreślać biżuterią swoją kobiecość, dlatego do klasycznego zegarka dobiera różnokolorowe bransoletki. Takie połączenie pasuje na każda okazję – czy to jest uroczysta gala czy spacer po lesie.
Fot.5
Do eleganckiej kreacji na wieczorne wyjście Ewa dobrała subtelne dodatki w pastelowych kolorach.
Fot.6
Bez zbędnych „kilogramów” i na luzie – bransoletki wykonane z drobnych koralików idealnie sprawdzają się podczas aktywnych dni, których w życiu Miss Polski nie brakuje!

A to już wiesz?  EKSKLUZYWNA LINIA BIŻUTERII I DODATKÓW ?KITTEN? W RAMACH KOLEKCJI KATY PERRY PRISM

Źródło zdjęć: prywatne archiwum Ewy Mielnickiej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy