Biżuteria

Efektowna biżuteria potrafi odmienić niejedną stylizację

GOTOWA NA NOWY SEZON? – 101 NOWOŚCI MARKI HOUSE OF MIMA Efektowna biżuteria potrafi odmienić niejedną stylizację, dodać charakteru prostej bazie i skutecznie przyciągnąć uwagę

GOTOWA NA NOWY SEZON? –
101 NOWOŚCI MARKI HOUSE OF MIMA

Efektowna biżuteria potrafi odmienić niejedną stylizację, dodać charakteru prostej bazie i skutecznie przyciągnąć uwagę na dłużej. House of Mima stale obserwuje trendy oraz nieustannie wprowadza najgorętsze nowości do swojej oferty. Atmosfera boho, industrialny minimalizm, perłowe wariacje i słodycz lat 60. to główne nurty, z których marka czerpała inspirację, projektując akcesoria na wiosnę-lato 2015.

Różnorodna biżuteria House of Mima to odpowiedź na rozpoczęcie nowej ery w świecie mody, w której własny styl liczy się bardziej niż nowości z wybiegów. Koniec z dyktaturą ? dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie każda kobieta będzie mogła znaleźć dla siebie biżuterię, która odzwierciedla charakter ? romantyczny, zadziorny czy też odważny.

Frędzle, błyszczące koraliki i kolorowe kamienie ? to główne elementy biżuterii w stylu boho. Naszyjniki i bransoletki w stylu etnicznym nadadzą lekki i nonszalancki wyraz każdej stylizacji. Paleta kolorów nawiązuje do lata ? wyraziste barwy, jak pomarańcz czy kobalt w połączeniu
z naturalnymi tonami czerni i beżu podkreślają egzotyczny i wielokulturowy charakter biżuterii.

Połączenie nowoczesnych form i tradycyjnego materiału to znak rozpoznawczy mody XXI wieku. Perły i złoto dotychczas kojarzone były z elegancją lat 60. i stylem Jackie Kennedy. Wykorzystane w biżuterii o współczesnej estetyce nabierają nowego wyrazu ? eleganckiego i przewrotnego jednocześnie. Minimalistyczny chocker czy kolczyk typu nausznica z delikatną perłową ozdobą to biżuteria dla szykownej damy z wielkiego miasta.

Minimalizm to nie tylko delikatne łańcuszki ? jego nowa forma jest odważna i innowacyjna. Bransoletka z gwoździa czy naszyjnik z nabojem to dodatki, obok których nie da się przejść obojętnie. Wykorzystanie jako ozdoby elementów, które nie kojarzą się z biżuterią, jest synonimem nowoczesności i pomysłowości. Dodatki tego typu idealnie uzupełnią stylizację w ascetycznym stylu.

House of Mima_89.00

House of Mima_ 69.00pln (2)

House of Mima_129.00

House of Mima_18.00pln (2)

House of Mima_18.00pln

House of Mima_22.00

House of Mima_24.00pln (3)

House of Mima_29.00pln

House of Mima_32.00pln

House of Mima_34.00pln (2)

House of Mima_34.00pln

House of Mima_38.00pln

House of Mima_39.00pln

House of Mima_49.00pln (2)

House of Mima_49.00pln (3)

House of Mima_49.00pln (4)

House of Mima_49.00pln

House of Mima_59.00

House of Mima_59.00pln (2)

House of Mima_59.00pln

House of Mima_69.00pln

House of Mima_79.00

House of Mima_79.00pln

Kwiaty, o kształtach jak z bajki to charakterystyczny motyw szalonych lat 60. ? kolorowych, plastikowych i dziewczęcych. Biżuteria w intensywnie kontrastujących barwach, z wieloma elementami, duża i widoczna to wiosenny must have każdej fashionistki.
Więcej na: http://www.houseofmima.com/

A to już wiesz?  Cekiny, błyszcząca skóra, szlachetne złoto czy srebro

House of Mima to nowa polska marka z unikatową biżuterią. Kierując się ideą, że klucz
do niezwykłej kreacji tkwi w dodatkach, House of Mima projektuje modne akcesoria w przystępnej cenie. Dzięki szerokiemu i pełnemu pasji spojrzeniu właścicielek na świat dodatków, biżuteria House of Mima wyprzedza trendy i odpowiada na potrzeby wszystkich kobiet.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy