Konkursy

Nowa sukienka, spodnie, buty? A może też i nowa fryzura, która odmieni twoje życie?

Nowa sukienka, spodnie, buty? A może też i nowa fryzura, która odmieni twoje życie?
Informacja prasowa Gdynia, 13 maja 2022 r. Nowy wizerunek na nowy sezon Nowa sukienka, spodnie, buty? A może też i nowa fryzura, która odmieni twoje

Informacja prasowa
Gdynia, 13 maja 2022 r.

Nowy wizerunek na nowy sezon

Nowa sukienka, spodnie, buty? A może też i nowa fryzura, która odmieni twoje życie? Możesz mieć je wszystkie, biorąc udział w konkursie organizowanym przez Galerię Klif w Gdyni.

Któż z nas, wraz z nadejściem wiosny, nie czuje ochoty na zmiany! Nie zawsze jednak mamy pomysł na to, jak je przeprowadzić lub brakuje nam odwagi do radykalnych przeobrażeń. Nierzadko brakuje nam też wsparcia osoby, która swoim wyczuciem i wyobraźnią potrafiłaby przewidzieć czy owa zmiana wyjdzie nam na dobre, czy raczej na złe. Z pomocą na takie i podobne rozterki przychodzi gdyńska Galeria Klif, która ogłosiła właśnie facebookowy konkurs, w którym aż trzy osoby (dwie kobiety i jeden mężczyzna) mogą wygrać niezwykłą metamorfozę pod okiem Katarzyny Kobieli – stylistki Galerii Klif i Moniki Zbrzeźnej – makijażystki Galerii Klif. Do kompletu z przemyślaną i odpowiednio dopasowaną zmianą, zwycięzcy otrzymają kartę podarunkową Galerii Klif o wartości aż 2000 zł, którą będą mogli przeznaczyć np. na zmianę garderoby lub wystroju mieszkania.

Co trzeba zrobić, by mieć szansę wygrania metamorfozy i vouchera na zakupy? Wystarczy do 18 maja włącznie, na adres [email protected], wysłać mail z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozie?” i załączyć swoje aktualne zdjęcie.
Komisja konkursowa wyłoni troje najciekawszych kandydatów, a wyniki zostaną ogłoszone 20 maja br. na facebookowej stronie Galerii, w komentarzu pod postem konkursowym.

________________________________________
Właścicielem Galerii Klif jest spółka reprezentowana przez AEW Asset Management. Zarządcą centrów jest Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o.

A to już wiesz?  Proponujemy wyprawa do krainy rozkoszy, oazy radości, droga i koloru

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy