Moda moda damska Płaszcze

Nie daj się jesiennej chandrze wybierz mocny akcent kolorystyczny

Nie daj się jesiennej chandrze wybierz mocny akcent kolorystyczny
Kolorowy zawrót głowy Jesienne płaszcze na Stilago.pl Prawdziwym jesiennym must-have, niezależnie od obowiązujących trendów, jest płaszcz. W tym sezonie projektanci przywiązali szczególną wagę do tej

Kolorowy zawrót głowy
Jesienne płaszcze na Stilago.pl

Prawdziwym jesiennym must-have, niezależnie od obowiązujących trendów, jest płaszcz. W tym sezonie projektanci przywiązali szczególną wagę do tej części garderoby. Płaszcze zaskakują formami, długościami, a przede wszystkim szeroką gamą kolorystyczną.

Nie daj się jesiennej chandrze ? mocny akcent kolorystyczny ożywi każdą stylizację nawet w pochmurny dzień. Wspomnienia lata z pewnością przywołają pastelowe barwy. Płaszcz o prostym kroju w odcieniu baby-blue to prawdziwy hit tego sezonu. Fanki ciepłych tonacji z pewnością zainteresują lekkie trencze w morelowych odcieniach.

Wolisz bardziej wyraziste kolory? Postaw na czerwień! Tej jesieni eksperymentujemy z jej odcieniami. Obok klasycznej ?strażackiej? czerwieni na topie są także soczysta malina, głębokie bordo i wyrazisty karmazyn. Niezwykle modnym akcentem jest także intensywny kobalt. Płaszcz w tym odcieniu zapewni elegancki charakter każdej stylizacji.

Szukasz casualowej kurtki na co dzień? Sprawdzonym wyborem jest parka w odcieniu khaki. Styl militarny po raz kolejny króluje w kolekcjach światowych marek. W tym sezonie występuje w bardziej kobiecym wydaniu ? zestawiona z dziewczęcą sukienką lub skórzaną spódnicą.
Nie jesteś pewna, w którym odcieniu będzie Ci do twarzy? Stilago.pl to nie tylko komfortowe zakupy, ale także wygodna forma zwrotów. Płaszcz w odcieniu niepsującym do Twojego utypu rody czy karnacji możesz bez problemów odesłać do sklepu. Wybierz kolor dla siebie na Stilago.pl!

Obecny na rynku od 2010 roku, zrzeszający ponad 4 mln użytkowników na świecie, sklep Stilago jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą modową w Europie Środkowej i Wschodniej. Stilago przywiązuje wagę do najwyższej jakości produktów oraz obsługi klienta. Każdego dnia w ofercie portalu pojawiają się oferty dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Oryginalne produkty pochodzące głównie z Europy Zachodniej gromadzone są przez zespoły zakupowe zlokalizowane w Berlinie, Bratysławie oraz Bukareszcie. Stilago jest częścią Klingel Gorup (K ? Mail Order GmbH & Co. KG), jednej z największych i najbardziej doświadczonych firm wysyłkowych w Niemczech.
Ajc 539 zł

A to już wiesz?  Galeria Grafitt stawia na jakość

Ashley Brooke 529 zł (2)

Ashley Brooke 529 zł

Ashley Brooke 689 zł

Boysen'S 649 zł

Class Fx 639 zł

Ellos 249 zł

Ellos 289 zł (2)

Ellos 289 zł

Ellos 439 zł

Flashlights 335 zł

Rick Cardona 489 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy