LIFESTYLE Moda

Jagielloński styl. Do sprzedaży trafiły koszule sygnowane żółto – czerwoną „J-tk

Jagielloński styl. Do sprzedaży trafiły koszule sygnowane żółto – czerwoną „J-tk
Elegancki, głęboki granat lub modna, sportowa kratka, a do tego subtelne logo Jagiellonii

Data publikacji: 2015-06-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jagielloński styl. Do sprzedaży trafiły koszule sygnowane żółto – czerwoną „J-tk
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Elegancki, głęboki granat lub modna, sportowa kratka, a do tego subtelne logo Jagiellonii Białystok…

Jagielloński styl. Do sprzedaży trafiły koszule sygnowane żółto – czerwoną „J-tk Moda, LIFESTYLE - Elegancki, głęboki granat lub modna, sportowa kratka, a do tego subtelne logo Jagiellonii Białystok...

Elegancki, głęboki granat lub modna, sportowa kratka, a do tego subtelne logo Jagiellonii Białystok… Do sprzedaży trafiły właśnie dwa modele koszul ekskluzywnej marki Victorio stworzonych przez firmę Prestige Męski specjalnie z okazji 95-lecia istnienia białostockiego klubu.

Zaprojektowane wspólnie z piłkarzami koszule to efekt współpracy, którą nawiązała białostocka firma odzieżowa z klubem Jagiellonii. Dodatkowo, w ramach umowy wszyscy piłkarze pierwszego składu oraz sztab szkoleniowy i pracownicy biura otrzymali komplety koszul tej limitowanej, specjalnej serii. Dzięki temu zespół będzie prezentował się wyjątkowo już nie tylko na boisku, ale również i poza nim.

– To dla nas wyróżnienie, bo jakość naszych produktów, doceniana przez wielu mężczyzn w całym kraju, spotkała się również z uznaniem ekstraklasowych piłkarzy z naszego miasta. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w wyjątkowym święcie, jakim jest 95 rocznica powstania klubu, tak ważnego przecież dla większości Białostoczan. Tym bardziej cieszy nas fakt, w kontekście sukcesu, jaki odnieśli piłkarze gwarantując sobie historyczne miejsce na podium w kończącym się właśnie sezonie – przyznaje Krzysztof Kosmowski, właściciel firmy Prestige Męski.

Limitowaną, specjalną serię „Jagiellońskich” koszul marki Victorio tworzą w tej chwili dwa modele. Wersja elegancka – granatowa – ze starannie wyhaftowanym, subtelnym napisem Jagiellonia na kołnierzyku oraz jasno-szara kratka, typowo casualowa, pasująca do nieformalnego, sportowego stroju z wyszytą, charakterystyczną, żółto – czerwoną „J-tką” na kieszonce. Przedstawiciel firmy nie wyklucza, że w nowym sezonie do sprzedaży trafią kolejne produkty tej serii.

Koszule dostępne są we wszystkich typowych rozmiarach – od S do XL. Ale jak zaznacza Krzysztof Kosmowski, wszyscy panowie, którzy mają problem z odpowiednim dopasowaniem koszuli do swojej sylwetki w ramach standardowej skali mogą zamówić „Jagiellońskie” koszule specjalnie dla siebie.

A to już wiesz?  Transparentne materiały, dzięki którym w subtelny sposób możemy odsłonić kawałek ciała

Koszule kosztują 149,90 zł i są dostępne w sprzedaży w sklepach Jaga Fun Shop w Galerii Zielone Wzgórza, przy dworcu PKS, podczas meczy na Stadionie Miejskim, w sklepie Prestige Męski na Zwycięstwa i przez internet, na stronie koszulevictorio.pl.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jagielloński styl. Do sprzedaży trafiły koszule sygnowane żółto – czerwoną „J-tk Moda, LIFESTYLE - Elegancki, głęboki granat lub modna, sportowa kratka, a do tego subtelne logo Jagiellonii Białystok...
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy