LIFESTYLE Moda

6 must have na lato

6 must have na lato
Najbardziej wyczekiwana pora roku zagościła u nas na dobre. Lato to czas spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, urlopów i wyjazdów na łono natury. Podczas najbliższych trzech miesięcy na pewno przyda ci się kilka niezbędnych

Data publikacji: 2017-06-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 6 must have na lato
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Najbardziej wyczekiwana pora roku zagościła u nas na dobre. Lato to czas spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, urlopów i wyjazdów na łono natury. Podczas najbliższych trzech miesięcy na pewno przyda ci się kilka niezbędnych akcesoriów.

6 must have na lato Moda, LIFESTYLE - Najbardziej wyczekiwana pora roku zagościła u nas na dobre. Lato to czas spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, urlopów i wyjazdów na łono natury. Podczas najbliższych trzech miesięcy na pewno przyda ci się kilka niezbędnych akcesoriów.

Najbardziej wyczekiwana pora roku zagościła u nas na dobre. Lato to czas spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, urlopów i wyjazdów na łono natury. Podczas najbliższych trzech miesięcy na pewno przyda ci się kilka niezbędnych akcesoriów. Byś mogła odpowiednio się przygotować, stworzyliśmy listę rzeczy, które przydadzą się podczas słonecznej pogody.

Oto lista sześciu  rzeczy, w które o tej porze roku powinnaś się zaopatrzyć. Jeśli nie chcesz czekać z zakupami aż do letnich wyprzedaży, zarejestruj się na factory.pl i bądź na bieżącą z aktualnymi promocjami. Kobiety uwielbiają „polowanie na okazje”. W Factory takie polowanie na pewno się uda!

Strój kąpielowy – w tym sezonie śmiało wybieraj również kostiumy jednoczęściowe. W kolorach
i wzorach – wszystko jest dozwolone!

Okulary przeciwsłoneczne – to nie tylko element stylizacji. Okulary chronią twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Tego lata królują te z owalnymi oprawkami.

Kosmetyki do opalania – chroń swoją skórę nie tylko podczas kąpieli słonecznych. Kremu z filtrem używaj również na co dzień. Żel łagodzący po opalaniu też może  okazać się przydatny.

Książka – podczas urlopu mamy w końcu czas na dobrą lekturę. Polecamy najnowszą książkę Pauli Hawkins (autorkę bestselleru Dziewczyna z pociągu) Zapisane w wodzie oraz Szeptuchę napisaną przez polską pisarkę Katarzynę Berenikę Miszczuk.

Słoik z uchem – to kolejne lato, kiedy chętnie sięgamy po kolorowe, praktyczne naczynia. Zimna lemoniada lub owocowy koktajl w takim kubku ze słomką wygląda bardzo wakacyjnie.

A to już wiesz?  Moda Live Online w Galerii Klif już 27 sierpnia

Klapki – sportowe, eleganckie, na co dzień. Nie ważne na jaką okazję – klapki zawsze są mile widziane. Podbiły serca modowych blogerek… i nasze!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
6 must have na lato Moda, LIFESTYLE - Najbardziej wyczekiwana pora roku zagościła u nas na dobre. Lato to czas spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, urlopów i wyjazdów na łono natury. Podczas najbliższych trzech miesięcy na pewno przyda ci się kilka niezbędnych akcesoriów.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy