LIFESTYLE Moda

Mercure Fashion Night w Poznaniu

Mercure Fashion Night w Poznaniu
Przed nami kolejna edycja Mercure Fashion Night we współpracy z Polską Akademią Mody. Wydarzenie odbędzie się 8. września w hotelu Mercure Poznań

Data publikacji: 2018-08-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mercure Fashion Night w Poznaniu
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Przed nami kolejna edycja Mercure Fashion Night we współpracy z Polską Akademią Mody. Wydarzenie odbędzie się 8. września w hotelu Mercure Poznań Centrum.

Mercure Fashion Night w Poznaniu Moda, LIFESTYLE - Przed nami kolejna edycja Mercure Fashion Night we współpracy z Polską Akademią Mody. Wydarzenie odbędzie się 8. września w hotelu Mercure Poznań Centrum.

Przed nami kolejna edycja Mercure Fashion Night we współpracy z Polską Akademią Mody. Wydarzenie odbędzie się 8. września w hotelu Mercure Poznań Centrum. W stylowych wnętrzach hotelowych zostaną zaprezentowane najpiękniejsze kolekcje projektantów i marek wyróżnionych przez Polską Akademię Mody. Wydarzenie uświetni pokaz Macieja Zienia, a galę poprowadzą: dziennikarka Dorota Gardias i Dominik Górny, Wiceprezes PAM.

 

Mercure with fashion

Mercure Fashion Night to cykl ekskluzywnych wydarzeń, których celem jest promowanie polskich projektantów i lokalnej kultury dzięki łączeniu mody ze sztuką użytkową i designem. Zapoczątkowany w 2016 roku projekt obejmuje unikalne pokazy mody, a najbliższy z nich odbędzie się już po raz drugi we współpracy z Polską Akademią Mody w hotelu Mercure Poznań Centrum.  Nie jest to przypadkowe połączenie. Zlokalizowana w Poznaniu Polska Akademia Mody to instytucja, z którą na co dzień są związane najważniejsze osobistości modowe w Polsce, promując polską modę w Polsce i za granicą. W DNA marki Mercure zakorzeniona jest współpraca z instytucjami ważnymi dla regionu, w którym zlokalizowane są hotele marki, aby jak najlepiej oddawać w nich lokalny klimat i kulturę.

 

Gala Polskiej Akademii Mody

Mercure Fashion Night & Gala Nagród Polskiej Akademii Mody w Poznaniu to jedno
z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce. Organizatorzy po raz kolejny nagrodzą najlepszych, polskich projektantów. W finale gali będziemy podziwiać kolekcję Macieja Zienia. Zasłużony dla naszej sceny modowej projektant, znakomicie łączy pasję do projektowania mody i designu, dwie wartości ważne dla marki Mercure.

Podczas Mercure Fashion Night swoje kolekcje zaprezentują również: Julia Knop, Bialcon, Hannah – Hanna Bieńkowska, Vicher oraz Just Unique.

A to już wiesz?  Wejdź do świata SZALONYCH MOŻLIWOŚCI z nową kampanią marki TK Maxx

 

Wśród wręczonych podczas gali nagród znajdą się:  

Top Moda – Marka na Topie – znak dobrej jakości i modnego wzornictwa oraz modnych marek. Przyznany po raz pierwszy w 1993 roku, stał się znaczącym wyróżnieniem
i gwarantem najwyższej jakości.
Srebrna Pętelka – najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej modzie dla początkujących projektantów.
Złota Pętelka – największe i jednocześnie najbardziej pożądane wyróżnienie modowe w Polsce. Nagroda może zostać przyznana za szczególne osiągnięcia dla projektantów, producentów, oraz wszystkim innym związanym ze światem mody.
Złota Super Pętelka – honoruje wybitne zasługi w dziedzinie mody. W tym roku zostanie przyznana po raz czwarty.
Kreatorzy Mody Fryzjerskiej i Wizażu.
Medal Labor Omnia Vincit – jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla reprezentantów opiniotwórczych środowisk, przyznany wraz z Kapitułą Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego.  

 

Patronat medialny nad galą objęły: Moda w Polsce, Nasz Głos Poznański, Telewizja STK Magazyn Poznański Prestiż, portale: codziennypoznan.pl oraz ipolska24.pl.

 

 

***

 

 

O Mercure

Sieć Mercure grupy AccorHotels zaprasza do wyjątkowych, inspirowanych lokalnie hoteli.

Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej grupy z bezkompromisowym podejściem do jakości oraz ciepłą atmosferą hoteli osadzonych w lokalnej społeczności. Hotele Mercure prowadzone przez entuzjastycznych hotelarzy goszczą podróżujących w celach biznesowych i turystów w wielu miejscach świata. Mercure to ponad 770 hoteli w 61 krajach, idealnie usytuowanych w centrach miast, nad morzem lub w górach.

Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4300 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencjach na całym świecie

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mercure Fashion Night w Poznaniu Moda, LIFESTYLE - Przed nami kolejna edycja Mercure Fashion Night we współpracy z Polską Akademią Mody. Wydarzenie odbędzie się 8. września w hotelu Mercure Poznań Centrum.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy