LIFESTYLE Moda

JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA?

JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA?
JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA? W ORYGINALNYCH, WYGODNYCH, A NAWET WEGAŃSKICH BUTACH! W dniu ślubu każda kobieta marzy, by wyglądać i czuć się wyjątkowo. Suknia ślubna to kluczowy element stroju, ale również ważne są buty Panny

Data publikacji: 2019-02-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA?
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA? W ORYGINALNYCH, WYGODNYCH, A NAWET WEGAŃSKICH BUTACH! W dniu ślubu każda kobieta marzy, by wyglądać i czuć się wyjątkowo. Suknia ślubna to kluczowy element stroju, ale również ważne są buty Panny Młodej.

JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA? Moda, LIFESTYLE - JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA? W ORYGINALNYCH, WYGODNYCH, A NAWET WEGAŃSKICH BUTACH! W dniu ślubu każda kobieta marzy, by wyglądać i czuć się wyjątkowo. Suknia ślubna to kluczowy element stroju, ale również ważne są buty Panny Młodej.

Szukamy ich czasem przez wiele tygodni, przymierzamy setki par, a kiedy już znajdziemy te najpiękniejsze i wymarzone, pojawia się pytanie – czy wytrzymam w nich cały dzień i całą noc? Z reguły jest to problematyczne, dlatego po jakimś czasie w ukryciu zmieniamy je na wygodniejsze, albo po prostu tańczymy na bosaka.

Przyszłe Panny Młode mogą jednak przestać się stresować, bo są już marki, które wychodzą naprzeciw ich potrzebom. Zamiast szukać w sieciowych sklepach, czy drogich salonach ślubnych, warto zajrzeć do mniejszych butików oferujących buty tworzone przez młodych, polskich projektantów. Można tam znaleźć najwyższej jakości, oryginalne obuwie, które pozwoli z uśmiechem na ustach przetańczyć całą noc i pewnym krokiem wejść na nową drogę życia. Tak jest z kolekcją New Emotions projektantki Moniki Kamińskiej, która stworzyła odmienioną, a przede wszystkim wygodną kolekcję butów ślubnych.

– Pierwsze pary butów ślubnych zaproponowałam rok temu. Olbrzymie zainteresowanie i pozytywny odbiór klientek utwierdził mnie w przekonaniu, że jest na rynku miejsce na nowe propozycje – czas skończyć z brzydkimi kopytami, albo butami, które owszem wyglądają pięknie, ale są bardzo niewygodne. W mojej nowej kolekcji każda panna młoda może wybierać nie tylko spośród wielu fasonów, ale także dobrać odpowiednią barwę z palety aż 50 kolorów – mówi Monika Kamińska, autorka kolekcji New Emotions, która dostępna będzie od 1.03.2019 na stronie www.monikakaminska.com.

A to już wiesz?  Być kobietą, być kobietą - nowości na jesień od HEGO?S MILANO

Co ważne i unikalne na rynku projektantka ma także propozycję, która przypadnie do gustu wegankom. – Na zamówienie wykonujemy obuwie całkowicie wegańskie. Wybór materiałów jest nieco mniejszy niż przy klasycznych skórzanych butach, ale najważniejsze, że takie buty nie mają żadnych elementów zwierzęcych, a jakość i wygoda pozostają na najwyższym poziomie – podkreśla Kamińska. Czas oczekiwania na wegańskie obuwie to 4 tygodnie.

Buty Moniki Kamińskiej produkowane są w Polsce z użyciem najwyższej jakości włoskich skór. Motyw przewodni tegorocznej kolekcji ślubnej to kokardy, wszystkie wiązane ręcznie. W ofercie znajdziemy urocze balerinki, sandałki, szpilki, a także buty nie niewielkim obcasie. Wszystkie utrzymane w bardzo kobiecej stylistyce, delikatne i eleganckie. Każdy model można zamówić w kolorze wybranym z palety aż 50 barw.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA? Moda, LIFESTYLE - JAK Z WDZIĘKIEM WKROCZYĆ NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA? W ORYGINALNYCH, WYGODNYCH, A NAWET WEGAŃSKICH BUTACH! W dniu ślubu każda kobieta marzy, by wyglądać i czuć się wyjątkowo. Suknia ślubna to kluczowy element stroju, ale również ważne są buty Panny Młodej.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy