LIFESTYLE Moda

Tej wiosny postaw na tatuaż

Tej wiosny postaw na tatuaż
Jeśli zawsze marzyłaś o tatuażu, a nigdy nie miałaś odwagi go sobie zrobić, teraz możesz go mieć! Zupełnie nieinwazyjnie i bezboleśnie. A do tego codziennie inny

Data publikacji: 2016-04-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tej wiosny postaw na tatuaż
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Jeśli zawsze marzyłaś o tatuażu, a nigdy nie miałaś odwagi go sobie zrobić, teraz możesz go mieć! Zupełnie nieinwazyjnie i bezboleśnie. A do tego codziennie inny wzór.

Tej wiosny postaw na tatuaż Moda, LIFESTYLE - Jeśli zawsze marzyłaś o tatuażu, a nigdy nie miałaś odwagi go sobie zrobić, teraz możesz go mieć! Zupełnie nieinwazyjnie i bezboleśnie. A do tego codziennie inny wzór.

Jeśli zawsze marzyłaś o tatuażu, a nigdy nie miałaś odwagi go sobie zrobić, teraz możesz go mieć! Zupełnie nieinwazyjnie i bezboleśnie. A do tego codziennie inny wzór. Wszystko za sprawą nowej linii rajstop Gatta, w której w tym sezonie królują tatuaże i to asymetryczne – tylko na jednej łydce!

Trend na tatuaże króluje w modzie od  kilku sezonów. Również wiosną i latem nie brakuje nowych propozycji dla wielbicieli graficznych zdobień na ciele. Wśród nich pojawił się liniowy tatuaż tzw. „single line tattoo'” – wykonany z ciągłej, czarnej linii, którego pola pozbawione są wypełnienia kolorem. W modzie nadal gości też trend na niebanalne nierówności, czyli asymetryczność. Marka Gatta postanowiła połączyć te dwa kierunki i stworzyła oryginalne modele rajstop na sezon wiosna-lato 2016.

Z pazurem

Wiosenne modele rajstop Gatta to propozycje z delikatnym pazurem. Wszystko za sprawą tatuaży, które wkroczyły tylko nad jedną kobiecą kostkę zgodnie z obowiązującym w 2016 r. trendem na asymetryczność. Wzory są czarne (np. przedstawiające skrzydło), a także kolorowe (np. w postaci róży). Naniesione na cieliste rajstopy sprawią wrażenie prawdziwego tatuażu i podobnie jak one charakteryzują się minimalizmem, ale też oryginalnością.

To idealna propozycja dla fanek niebanalnych oraz monochromatycznych wzorów.

Rajstopy z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji marki Gatta dostępne są w salonach marki oraz w sklepie internetowym: www.gatta.pl. Ceny poszczególnych modeli zaczynają się od 14,90 zł.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tej wiosny postaw na tatuaż Moda, LIFESTYLE - Jeśli zawsze marzyłaś o tatuażu, a nigdy nie miałaś odwagi go sobie zrobić, teraz możesz go mieć! Zupełnie nieinwazyjnie i bezboleśnie. A do tego codziennie inny wzór.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Nigdy nie można się poddać

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy