LIFESTYLE Moda

Salon ślubny już nie tylko dla kobiet.

Salon ślubny już nie tylko dla kobiet.
Salony ślubne kojarzą się przede wszystkim z olśniewającymi kreacjami dla pań. Oprócz sukni oferują również inne akcesoria takie jak: buty, torebki, czy biżuterię

Data publikacji: 2014-10-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Salon ślubny już nie tylko dla kobiet.
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Salony ślubne kojarzą się przede wszystkim z olśniewającymi kreacjami dla pań. Oprócz sukni oferują również inne akcesoria takie jak: buty, torebki, czy biżuterię ślubną.

Salon ślubny już nie tylko dla kobiet. Moda, LIFESTYLE - Salony ślubne kojarzą się przede wszystkim z olśniewającymi kreacjami dla pań. Oprócz sukni oferują również inne akcesoria takie jak: buty, torebki, czy biżuterię ślubną.

Salony ślubne kojarzą się przede wszystkim z olśniewającymi kreacjami dla pań. Oprócz sukni oferują również inne akcesoria takie jak: buty, torebki, czy biżuterię ślubną. Poza ten, powszechnie obowiązujący standard,  wychodzi białostocki salon mody Couture, który przy współpracy z firmą Prestige Męski ubiera także mężczyzn, w tym również właśnie przyszłych panów młodych.

Couture został otwarty pod koniec sierpnia. Jest to największy  salon ślubny w Białymstoku. Nie jest to jednak tradycyjne miejsce, w którym przyszłe panny młode mogą kupić suknię, w której pójdą do ołtarza. W Couture elegancko ubierze się także mężczyzna. To novum na rynku jest idealnym rozwiązaniem dla przyszłych małżonków. W gorączce przedślubnych zakupów i spraw oszczędzą nerwy i przede wszystkim czas na zakup odpowiedniej kreacji dla niej, jak i dla niego.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że najwyższa jakość naszych produktów dopełnia ofertę salonu Couture – mówi Krzysztof Kosmowski, właściciel Prestige Męski.

To niespotykane dotąd rozwiązanie pokazuje, że rodzime przedsiębiorstwa mogą i powinny ze sobą blisko współpracować. Zarówno salon mody Couture, jak i Prestige Męski, która jest właścicielem marki Victorio to firmy z Białegostoku.

Pięknie ubrana kobieta i modny mężczyzna

Tak jak dla kobiety ważna jest piękna i oryginalna suknia, tak samo mężczyzna musi mieć dobrze skrojony garnitur i oczywiście modną koszulę. W dniu ślubu wszystkie oczy będą przede wszystkim zwrócone na pannę młodą, ale goście weselni oceniają też z pewnością wygląd mężczyzny.

– To właśnie biała koszula nadaje nam niezwykły charakter, rozświetla twarz oraz podkreśla wzniosłość chwili, jaką jest ślub – mówi Patrycja Sobolewska, manager salonu ślubnego Couture – Ważne jest, aby przede wszystkim była odpowiednio dobrana do sylwetki.

A to już wiesz?  Zbliża się wiosna, Ewa Chodakowska obecnie najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce proponuje

Na wieszakach Couture, w dziale męskim, znalazły się białe koszule należącej do Prestige'u marki Victorio, uszyte z najwyższej jakości gatunku tkanin. – Użyty do produkcji koszul materiał zawiera w swoim składzie, w zależności od wybranego modelu 80 i 100 procent bawełny. To materiał zawsze elegancki, ale przede wszystkim praktyczny. W koszulach z większą domieszką poliestru mężczyzna bardzo szybko przestaje czuć się komfortowo, ciało się poci – dodaje przedstawiciel marki Victorio.

W zależności od indywidualnych preferencji i sylwetki przyszli panowie młodzi mogą wybierać spośród trzech najpopularniejszych krojów: classic, regular i slim. Koszule posiadają modne w tym sezonie mankiety w stylu francuskim. Łączy je też kryta plisa, typowy element dla koszuli ślubnej.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Salon ślubny już nie tylko dla kobiet. Moda, LIFESTYLE - Salony ślubne kojarzą się przede wszystkim z olśniewającymi kreacjami dla pań. Oprócz sukni oferują również inne akcesoria takie jak: buty, torebki, czy biżuterię ślubną.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy