LIFESTYLE Moda

Jubileuszowa jesień w Galerii Klif!

Jubileuszowa jesień w Galerii Klif!
Już 18 i 19 października, kolejna i zarazem ostatnia odsłona jubileuszu Galerii Klif. Zapraszamy do zapoznania się z programem

Data publikacji: 2019-10-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jubileuszowa jesień w Galerii Klif!
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Już 18 i 19 października, kolejna i zarazem ostatnia odsłona jubileuszu Galerii Klif. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Jubileuszowa jesień w Galerii Klif! Moda, LIFESTYLE - Już 18 i 19 października, kolejna i zarazem ostatnia odsłona jubileuszu Galerii Klif. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Z okazji 20. urodzin Klif przez cały rok zaskakuje jubileuszowymi atrakcjami, podczas których wszyscy goście mogą skorzystać z wyjątkowych ofert promocyjnych, zobaczyć i zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marek dostępnych w galerii, a także wziąć udział w wydarzeniach artystycznych. Już 18 i 19 października, kolejna i zarazem ostatnia odsłona jubileuszu Galerii Klif. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

KLIF PEŁEN ATRAKCJI!

Jubileuszową jesień w Galerii Klif rozpocznie piątkowe spotkanie (18.10) z polską projektantką Lidią Kalitą, która opowie o początkach swojej marki i drodze do jej sukcesu. Następnie słynna mentorka i konsultantka biznesu Paulina Smaszcz-Kurzajewska, w ramach szkolenia podzieli się swoją unikalną wiedzą na temat życia kobiet oraz ich sposobu radzenia sobie w łączeniu obowiązków zawodowych z prywatnymi. O działaniach i metamorfozach zrealizowanych z wieloma kobietami, które mogą zmotywować inne do działania opowie Agata Młynarska. Na scenie odbędzie się również stand up w wykonaniu utalentowanej komiczki Kasi Pakosińskiej, która humorem przełamie smutną, jesienną aurę.

Natomiast w sobotę (19.10) odbędą się wyjątkowe pokazy mody najnowszych kolekcji marek Galerii Klif, które zaprezentują modelki i modele, a stylizacje przygotuje i omówi stylista Grzegorz Bloch. Pomiędzy pokazami na scenie pojawi się królowa polskiej burleski Betty Q, która w subtelny sposób połączy taniec i kabaret. W tym dniu goście wydarzenia będą mieli także okazję spotkać się i porozmawiać z wyjątkową blogerką modową Charlize Mystery, która opowie o modzie i najnowszych trendach, a także o swoim blogu i jego rozwijaniu.

Zwieńczeniem całego weekendu będzie wieczorny koncert finalisty The Voice Of Poland – Marcina Sójki, który wykona zarówno autorskie piosenki, jak i największe przeboje muzyczne ostatnich lat. Dwa dni wydarzenia pełnego atrakcji poprowadzi profesjonalna konferansjerka, Daria Nowak.

A to już wiesz?  Jaki płaszcz nosić tej jesieni? Przedstawiamy ponad 50 modnych propozycji

MODOWI I URODOWI EKSPERCI KLIF

Na miejscu dostępni będą także specjaliści Klif do zadań specjalnych: konsultantka ds. wizerunku biznesowego Ewelina Zesiuk, trenerka dress codu Katarzyna Kobiela oraz znany i ceniony stylista gwiazd Grzegorz Bloch, którzy to chętnie podzielą się swoją wiedzą z zakresu mody, wizażu oraz dress codu. Styliści Klif w ramach FASHION STUDIO na jubileuszowej scenie zaprezentują jesienne stylizacje na różne okazje – spacer, randkę czy spotkanie biznesowe. Prezentację zakończy wyjątkowy pokaz mody z udziałem profesjonalnych modeli i modelek, którzy w unikalny sposób zaprezentują wybrane stroje. O podstawach pielęgnacji opowie kosmetolog klinki La Perla (18.10), a trendy w makijażu omówi podczas indywidualnych konsultacji makijażystka  Magdalena Pieczonka. Wystąpienie będzie kolejnym z programu GLAM STUDIO, w ramach którego klienci Klif będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad i poddać się metamorfozie pod okiem eksperta. Po więcej informacji nt. sylwetek poszczególnych specjalistów oraz dostępnych terminach zapraszamy na stronę: https://klif.pl/aktualnosci/klif-studio-choose-professionalism.

 

Niżej program wydarzeń jubileuszowych w Galerii Klif.

 

GALERIA KLIF – JESIENNY JUBILEUSZ 18 i 19.10.2019

GODZINA

DZIAŁANIA SCENICZNE 18 PAŹDZIERNIKA 2019

g. 14:00 – 14:15

OFICJALNE OTWARCIE WYDARZENIA

g. 14:15 – 15:00

GOŚĆ SPECJALNY
LIDIA KALITA
ROZMOWA O PROWADZENIU ATELIER, MODZIE ORAZ INSPIRACJACH 

g. 15:00 – 16:00

KLIF FASHION STUDIO
PREZENTACJA ZESPOŁU STYLISTÓW I MAKIJAŻYSTKI

g. 16:00 – 17:00

GOŚĆ SPECJALNY

PAULINA SMASZ-KURZAJEWSKA
ROZMOWA O PROJEKCIE "KOBIETA PETARDA" ORAZ KRÓTKIE SZKOLENIE Z ZAKRESU ROZWOJU OSOBISTEGO

g. 17:00 – 17:15

PRZERWA

g. 17:15 – 18:00

KLINIKA LA PERLA
PREZENTACJA DOTYCZĄCA PIELEGNACJI SKÓRY ORAZ KOSMETOLOGII

g. 18:00 – 19:00

GOŚĆ SPECJALNY
 AGATA MŁYNARSKA
ROZMOWA O AUTORSKICH PROJEKTACH, PRELEKCJA O SZTUCE ŁĄCZENIA ŻYCIA
 PRYWATNEGO Z ZAWODOWYM

g. 19:00 – 19:15

PRZERWA

g. 19:15 – 20:00

STAND UP – KATARZYNA PAKOSIŃSKA

A to już wiesz?  Columbia Sportswear prezentuje kolekcję SH/FT

 

GALERIA KLIF – JESIENNY JUBILEUSZ 18 i 19.10.2019

GODZINA

DZIAŁANIA SCENICZNE 19 PAŹDZIERNIKA 2019

g. 15:00 – 15:15

OFICJALNE OTWARCIE DRUGIEGO DNIA WYDARZENIA

g. 15:15 – 16:00

I BLOK POKAZOWY – KLIF FASHION STUDIO
JESIENNE REKOMENDACJE GRZEGORZA BLOCHA

g. 16:00 – 17:00

GOŚĆ SPECJALNY – CHARLIZE MYSTERY

g. 17:00 – 17:15

WYSTĘP ARTYSTYCZNY BETTY Q – BURLESKA

g. 17:15 – 18:00

II BLOK POKAZOWY – KLIF FASHION STUDIO
JESIENNE REKOMENDACJE GRZEGORZA BLOCHA

g. 18:00 – 18:15

WYSTĘP ARTYSTYCZNY BETTY Q – BURLESKA

g. 18:15 – 19:00

III BLOK POKAZOWY – KLIF FASHION STUDIO
JESIENNE REKOMENDACJE GRZEGORZA BLOCHA

g. 19:00 – 19:15

WYSTĘP ARTYSTYCZNY BETTY Q – BURLESKA

g. 19:15 – 19:30  

TORT JUBILEUSZOWY KLIF
ZAPROSZENIE NA KONCERT

g. 19:30 – 20:30

KONCERT MARCINA SÓJKI

 

Po więcej informacji na temat Jubileuszowej Jesieni w Galerii Klif zapraszamy na stronę www.klif.pl oraz na media społecznościowe Galerii Klif w Warszawie: Facebook i Instagram.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jubileuszowa jesień w Galerii Klif! Moda, LIFESTYLE - Już 18 i 19 października, kolejna i zarazem ostatnia odsłona jubileuszu Galerii Klif. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy