zakiet.pl

Tylko dla dorosłych

Tylko dla dorosłych
Informacja prasowa Warszawa, 6 lutego 2018 r. Tylko dla dorosłych Poczucie własnej wartości to podstawa do tego, aby być szczęśliwym. Nie chodzi o zbyt dużą

Informacja prasowa
Warszawa, 6 lutego 2018 r.
Tylko dla dorosłych

Poczucie własnej wartości to podstawa do tego, aby być szczęśliwym. Nie chodzi o zbyt dużą pewność siebie, ale o to, by było nam dobrze samemu ze sobą. Możemy wtedy poczuć się szczęśliwi u boku drugiej osoby i sprawić, że ona również będzie zadowolona z życia. Kiedy akceptujemy siebie, czujemy się dobrze w swoim ciele, znamy swoje atuty i umiemy je podkreślić, czujemy się piękniej i seksowniej. Czasami jednak chcemy lub zwyczajnie potrzebujemy pomóc sobie stać się najseksowniejszą wersją siebie. Jak to zrobić radzi marka GATTA.

Podobać się sobie
Nic nie pomaga poczuć się bardziej seksownie niż świetna bielizna. No może poza… bielizną erotyczną. To jednak nadal temat dla wielu z nas wstydliwy. Przyznanie się do tego, że lubimy taką bieliznę, odbierane jest jako wulgarność czy wyuzdanie. Chcąc ją kupić rumienimy się jak nastolatki. Kiedy partner daje ją swojej kobiecie, ona rozumie to jako zachętę do igraszek lub spróbowania czegoś nowego w łóżku. Te skojarzenia trochę niesprawiedliwe wrzucają do jednego worka wszystko, co jest choć trochę odważniejsze.

Czy bielizna erotyczna może być elegancka?
Bielizna erotyczna ma niewiele wspólnego z tym, co znaleźć można w sex shopach. Ta proponowana przez najlepsze marki jest doskonałej jakości, piękna i niewiele różni się od tzw. normalnej bielizny. Jednak bez wątpienia pozwala poczuć się niezwykle seksownie! A jest przecież tak wiele sytuacji, kiedy tak właśnie chcemy się czuć. Randka z ukochanym? Dress code w pracy, który powoduje, że czujemy się zupełnie aseksualnie? Babski wieczór w klubie i tańce do rana? Na każdą tę okazję można wybrać klasyczną bieliznę, ale można też erotyczną. Zmysłowe pończochy założone pod małą czarną czy szary kostium wyglądać będą jak klasyczne rajstopy, a tylko my będziemy wiedzieć, co jest wyżej. Czy nie podnosi to lekko adrenaliny? Taka bielizna ma dodawać energii i seksapilu.

A to już wiesz?  Karnawał 2014 puk puk

Seksownie nie znaczy wulgarnie
Dzięki pięknej bieliźnie erotycznej można poczuć się najseksowniejszą wersją siebie. Decydując się na nią można wybierać z mnóstwa modeli: rajstopy, których górna część wygląda jak delikatne majteczki, pończochy połączone z pasem, cieniutkie rajstopy z seksowym wycięciem czy rajstopy z kokardką na pupie. Wszystkie pokazujące więcej niż klasyczna bielizna, ale nigdy zbyt wiele.

Dla niej i dla niego
Mimo, że świat zarzucany jest masą seksownych zdjęć, przymiotnik ten nadal kojarzy się, mówiąc wprost, z sex shopem. Tymczasem seksowna bielizna może być pięknym uzupełnieniem szuflady lub doskonałym pomysłem na prezent dla ukochanej. Obdarowanie nią swojej partnerki przez mężczyznę pokaże jej, że chce on, aby czuła się przy nim jeszcze piękniejsza i bardziej kobieca. To tak naprawdę prezent dla dwojga. Oboje poczują się dzięki niej bardziej atrakcyjni, zadbani i pożądani. Odważniejsze pary mogą pokusić się np. o pończochy inspirowane Kamasutrą z nadrukowanymi scenami z tej księgi. Oburzające? Absolutnie? To przecież sztuka kochania i uprawiania miłości!
Bielizna erotyczna z kolekcji Ars Amandi marki Gatta dostępna jest w salonach firmowych w całym kraju oraz na stronie internetowej: www.gatta.pl.

Dodatkowe informacje:
Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma FERAX (właściciel także marki Wola) lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w ponad 130 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Produkty Gatta sprzedawane są na całym świecie.
Obecnie produkty marki Gatta to:
Rajstopy:
• Gatta Classic – szeroka kolekcja klasycznych modeli rajstop i pończoch;
• Gatta Trendy – sezonowe kolekcje rajstop, pończoch i skarpet; kolekcja bogata we wzory i różnorodne motywy zgodnie z obowiązującymi trendami;
• Gatta Funkcja – linia nowoczesnych rajstop o szczególnych właściwościach, które pełnią określone funkcje. Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii w zależności od modelu: kształtują sylwetkę, poprawiają krążenie w nogach, wspomagają walkę z cellulitem, podkreślają talię, podnoszą pośladki a także są idealne dla kobiet w ciąży;
Bielizna i odzież:
• Gatta Intimate – kolekcja ekskluzywnej bielizny gorseteryjnej, o wyrafinowanym wzornictwie, wprowadzającej unikalne funkcje, jak na przykład pierwszy na rynku biustonosz double push up;
• Gatta Bodywear basic – klasyczna kolekcja bielizny i odzieży stworzona przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych przygotowana z myślą o doskonałym wyglądzie i dobrym samopoczuciu kobiet;
• Gatta Bodywer trendy – sezonowe kolekcje ubrań zaprojektowanych zgodnie z najmodniejszymi trendami;
• Gatta Active – odzież sportowa dla kobiet i mężczyzn o wyjątkowych właściwościach termicznych, adresowana do osób aktywnych fizycznie oraz bielizna męska.
Więcej informacji o firmie na www.gatta.pl

A to już wiesz?  Bling Military - nowa kolekcja strojów kąpielowych od Etam Paris

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy