zakiet.pl

Postaw na zmysłowe detale

Postaw na zmysłowe detale
Warszawa, 14 czerwca 2018 Różnorodność form, wyjątkowa jakość i bogactwo detali… Najmodniejsze kostiumy kąpielowe tego lata to nie wzorzyste nadruki, ale zaskakujące wykończenia! Francuska marka

Warszawa, 14 czerwca 2018

Różnorodność form, wyjątkowa jakość i bogactwo detali… Najmodniejsze kostiumy kąpielowe tego lata to nie wzorzyste nadruki, ale zaskakujące wykończenia! Francuska marka Etam stawia na wyjątkowe hafty, które przykują uwagę każdego.

Wakacyjny wyjazd tuż, tuż, a Ty nadal szukasz TEGO kostiumu? Zaskocz wszystkich niepowtarzalnym fasonem. Eleganckie, czarne klasyki z ozdobnymi plecami i dekoltami to hit tego sezonu! Najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych Etam podkreśli Twoją kobiecość zmysłowymi kształtami i detalami glamour.

W kolekcji Etam znajduje się wiele fasonów w ponadczasowej czerni i niezwykłej formie, byś mogła odkryć najlepszy model dla siebie. Hafty, koronki, głębokie wycięcia – czy istnieje coś bardziej zmysłowego?

Kolekcja kostiumów kąpielowych by Etam dostępna jest w salonach stacjonarnych i na www.etam.pl

O marce:

Etam to siła i delikatność francuskiej bielizny. To ponad 100 lat doświadczenia w modzie, wzornictwie made in France, technice i innowacji.
Misją Etam jest, aby dać kobietom siłę, by mogły być sobą, wolne duchem i ciałem.
W ofercie marki znajdują się: bielizna dzienna i nocna, kostiumy kąpielowe, odzież plażowa, akcesoria, rajstopy, legginsy i ubrania sportowe. Klientki mogą skorzystać z profesjonalnego brafittingu przeprowadzanego przez doświadczone konsultantki.
Pełna oferta produktów dostępna jest także online na stronie www.etam.pl

Obserwuj Etam na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EtamPolska
Instagramie: https://instagram.com/etampolska/

A to już wiesz?  Plus size to nie minus w modzie!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy