zakiet.pl

Ręcznik nie musi być nudny

Ręcznik nie musi być nudny
Informacja prasowa Warszawa, 7 maja 2019 r. Ręcznik nie musi być nudny Biały, szary, blado różowy czy niebieski, takie ręczniki najczęściej wiszą w naszych łazienkach.

Informacja prasowa
Warszawa, 7 maja 2019 r.

Ręcznik nie musi być nudny

Biały, szary, blado różowy czy niebieski, takie ręczniki najczęściej wiszą w naszych łazienkach. Do ich zakupu nie przywiązujemy dużej wagi. Wybieramy je przypadkowo
i najlepiej, by miały jak najniższą cenę. A co jeśli cena, jakość i przyjemny dla oka design można mieć jednocześnie?

Coraz więcej uwagi zwracamy na detale. Chcemy, by wnętrza naszych domów, zawartość naszych toreb i produkty jakimi się otaczamy były ładne. A dlaczego też nie pomyśleć o zakupie ręcznika, który może być designerskim elementem naszej łazienki, czy użytecznym dodatkiem na plażę, siłownię lub basen? Dokładnie w tym kierunku poszła marka Dr.Bacty oferująca szybkoschnące ręczniki wykończone najlepszą technologią antybakteryjną na świecie.

Dr.Bacty – najmodniejsze kolory i wzory
Kwiaty, flamingi, jednorożce, przyciągające oko i dalekie od sztampy desenie charakterystyczne dla ręczników Dr. Bacty pokazują, że nie trzeba wybierać między funkcjonalnością, a przyjemnym dla oka wyglądem. Do tego żywe kolory, a wszystko to udowadnia, że nawet ręcznik, dotychczas marginalizowany może stać się pożądanym produktem.

Estetyka i praktyka idą w parze
Kiedy już zwrócimy uwagę na warstwę wizualną ręcznika poświęćmy chwilę materiałowi z jakiego jest wykonany. W końcu to produkt, który bezpośrednio dotyka naszego ciała. Ważne, by pamiętać, że ręcznik ma styczność z wilgocią, a co za tym idzie jest idealnym środowiskiem dla bakterii i grzybów. Rozwiązaniem jest technologia Polygiene®, a jedyną polską marką wykorzystującą ją w swoich produktach jest Dr.Bacty. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego rozwiązania, rozwój namnażania bakterii na ręcznikach zostaje zahamowany i nie powstaje brzydki zapach. Materiał dłużej utrzymuje świeżość, jednocześnie jest bezpieczny dla skóry i nie zakłóca jej naturalnej flory antybakteryjnej.

Dodatkowym atutem ręczników Dr.Bacty jest ich kompaktowy rozmiar. Nie zajmują dużo miejsca w walizce, torbie na siłownie siłownię, czy plażowej, a jednocześnie nawet ich najmniejszy rozmiar wystarczy do całkowitego wytarcia się po kąpieli.

A to już wiesz?  Styl i komfort – jak to pogodzić

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy