Moda

Modowy weekend w mieście

Modowy weekend w mieście
Warszawa, 04.09.2014 Informacja prasowa Modowy weekend w mieście Dla wielu powakacyjny weekend to więcej czas odpoczynku i relaksu, którego chętnie zażywają poza miastem. Jednak jeśli

Warszawa, 04.09.2014
Informacja prasowa

Modowy weekend w mieście
Dla wielu powakacyjny weekend to więcej czas odpoczynku i relaksu, którego chętnie zażywają poza miastem. Jednak jeśli tym zupełnie nie udało się uciec na łono natury, nic straconego. Gdy miasto pustoszeje, pojawia się niepowtarzalna okazja by zaszaleć w modowych butikach, odświeżyć styl i przygotować szafę do kolejnego sezonu.

Podążaj za sercem, pamiętaj o rozumie
Chciałabyś mieć więcej eleganckich ubrań, żakietów, wizytowych spodni, ołówkowych spódnic?
A może czujesz już nieuchronnie nadchodzącą jesień a w myślach wybierasz nowe buty, torebkę, klasyczny trencz? Albo lepiej? chcesz spontanicznie poddać się chwili i wybrać to cudeńko, które nie zaprzątnie całą twoją uwagę. Niezależnie od przyjętej strategii zakupowego szaleństwa, warto przemyśleć swój budżet i pamiętać, że ceny ubrań mogą być kuszące, a nie ma sensu kierować się jedynie cyframi na metce. Ile razy ta ?doskonała okazja? wylądowała na dnie szafy a nie została nigdy założona?

Zaplanuj łowy
Najlepiej sprawdzić najnowsze trendy i porównać je z tym co już znajduje się w garderobie. Możliwe, że dosłownie kilka niedrogich rzeczy całkowicie odmieni dotychczasowy ubiór. W sezonie jesiennym must-have będą wzory i printy na t-shirtach, bluzki i topy z wysokimi kołnierzami ? jak golfy, brokatowe dodatki oraz płaszcze w kolorze Camel. Niezwykle popularne będą też zdobienia. ?Podczas tegorocznych wyprzedaży warto zaopatrzyć się między innymi w… falbanki. Ten punkt będzie królował jesienią a to nie tylko w wersji romantycznej. Falbankami będą ozdobione zarówno zwiewne bluzki czy delikatne sukienki łączone z mięsistymi swetrami jak również płaszcze, żakiety czy wełniane sukienki. Należy wybierać je jednak rozważnie, falbanki optycznie dodają figurze objętości. Z dodatków warto wybierać buty z klamerkami, dużymi i małymi, zarówno ciężkie buty motocyklowe jak i eleganckie szpilki. Wśród kolorów dominować będzie szarość, ale uwaga, nie do każdej karnacji pasuje, dla bezpieczeństwa lepiej postawić na szare spodnie czy spódnicę zamiast bluzki czy żakietu, przecież najważniejsze jest to co nam pasuje, a nie to, co jest modne ? ? radzi Ania Marciniak, stylistka.

A to już wiesz?  Metamorfoza Wólczanki w Wola Parku

Oddam styl? w dobre ręce
Ilość modowych trendów może przekroczyć najśmielsze oczekiwania, dlatego najwygodniej wybrać się na zakupy z ?personal shopperem?, czyli osobistym stylistą. Wbrew powszechnej opinii nie jest to kosztowna inwestycja. Przykładowo, warszawska Galeria Mokotów oferuje taką możliwość swoim klientkom bezpłatnie. Specjalista pomoże w zakupach na konkretną okazję lub podpowie jak zmienić swój wizerunek. Co ważne, nie ma obowiązku zakupienia rzeczy, które przymierzaliśmy w trakcie konsultacji. Stylista jest osobą, która wskaże modowy kierunek w którym powinniśmy podążać by pokazać swoją indywidualność a jednocześnie wyglądać z klasą. Po takim zakupowym weekendzie spojrzenia koleżanek z pracy będą bezcenne!

Bohoboco_KOBALT ZAMSZ (1)-001-2014-09-04 _ 19_42_36-80

Bohoboco_SREBRO-002-2014-09-04 _ 19_42_36-80

deni cler-003-2014-09-04 _ 19_42_36-80

deni cler2-004-2014-09-04 _ 19_42_36-80

MANILA GRACE 43211-005-2014-09-04 _ 19_42_36-80

MANILA grace 43396-006-2014-09-04 _ 19_42_36-80

****
Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej
z najbardziej ważnych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco,
w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na wszystkim etapie relacji pomiędzy centrumi klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów
i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uznawana za najbardziej znane i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy