LIFESTYLE Moda

Miesiąc białej koszuli w salonach Prestige Męski

Miesiąc białej koszuli w salonach Prestige Męski
Podstawowym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny powinna być biała koszula. Nie ma chyba na świecie nikogo, kto nie wyglądałaby w niej

Data publikacji: 2015-08-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Miesiąc białej koszuli w salonach Prestige Męski
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Podstawowym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny powinna być biała koszula. Nie ma chyba na świecie nikogo, kto nie wyglądałaby w niej dobrze.

Miesiąc białej koszuli w salonach Prestige Męski Moda, LIFESTYLE - Podstawowym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny powinna być biała koszula. Nie ma chyba na świecie nikogo, kto nie wyglądałaby w niej dobrze.

Podstawowym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny powinna być biała koszula. Nie ma chyba na świecie nikogo, kto nie wyglądałaby w niej dobrze. Pasuje do wielu okazji i świetnie współgra z całym strojem. O tym, jak dopasować jej fason do sylwetki, na jakie dodatki postawić i w jakich sytuacjach ją zakładać będzie można dowiedzieć się podczas sierpniowego „Miesiąca białej koszuli”.

To akcja zorganizowana przez sieć salonów Prestige Męski. W tym czasie na klientów sklepów oprócz doradców czekać też będą liczne rabaty i promocje, związane oczywiście z białymi koszulami.

Ślub i wesele, uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe czy wyjście do teatru lub opery – okazji do założenia białej koszuli jest wiele. Ten synonim męskiej elegancji doskonale sprawdza się w niemal każdej sytuacji.

– Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalny element garderoby. Niezależnie od wieku czy indywidualnych preferencji każdy z panów powinien więc posiadać przynajmniej jedną białą koszulę w swojej szafie, dzięki której zawsze będzie wyglądał po prostu dobrze – opisuje Krzysztof Kosmowski, właściciel sieci salonów Prestige Męski.

Kluczem do sukcesu w tym wypadku jest jej umiejętny dobór. O tym, że powinna być idealnie dopasowana do sylwetki, nikomu chyba nie trzeba przypominać. Jednak równie ważne są inne aspekty – rodzaj materiału, typ kołnierzyka i mankietów czy zastosowanie kontrastowych wstawek.

– Dzięki nim możemy w dowolny sposób modyfikować stopień elegancji naszego ubioru – od prostej, klasycznej, wysoce formalnej wersji pasującej do garnituru, do formy mocno casualowej, współgrającej nawet z szortami – dodaje Krzysztof Kosmowski.

A to już wiesz?  Wiosna na obcasach

Okazją do zapoznania się z wszystkimi zasadami noszenia tego typu odzieży będzie startujący w sierpniu „Miesiąc białej koszuli” w salonach Prestige Męski, podczas którego zyska okazję do tego, aby dowiedzieć się m. in. jak dopasować koszulę do sylwetki, na jakie dodatki warto zwrócić uwagę i kiedy ją zakładać.

Co istotne, w tym czasie zaplanowano także szereg atrakcyjnych rabatów. Tylko w sierpniu ceny wszystkich białych koszul – i to zarówno tych formalnych, jak i codziennych zawierających barwne wstawki – zostaną obniżone o 20%. Promocją objętych zostanie łącznie X fasonów.

Akcja organizowana jest we wszystkich salonach należących do sieci: w Białymstoku, Łomży, Sokółce, Hajnówce, Siemiatyczach, Olecku, Mońkach i Bielsku Podlaskim.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Miesiąc białej koszuli w salonach Prestige Męski Moda, LIFESTYLE - Podstawowym elementem garderoby każdego eleganckiego mężczyzny powinna być biała koszula. Nie ma chyba na świecie nikogo, kto nie wyglądałaby w niej dobrze.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy