LIFESTYLE Moda

Elegancja w słusznej sprawie

Elegancja w słusznej sprawie
Prestige Męski to firma nie tylko wywodząca się z województwa podlaskiego, ale i silnie z nim związana. To właśnie tu sieć otwiera kolejne sklepy, inwestuje i zatrudnia nowych

Data publikacji: 2016-03-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Elegancja w słusznej sprawie
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Prestige Męski to firma nie tylko wywodząca się z województwa podlaskiego, ale i silnie z nim związana. To właśnie tu sieć otwiera kolejne sklepy, inwestuje i zatrudnia nowych pracowników.

Elegancja w słusznej sprawie Moda, LIFESTYLE - Prestige Męski to firma nie tylko wywodząca się z województwa podlaskiego, ale i silnie z nim związana. To właśnie tu sieć otwiera kolejne sklepy, inwestuje i zatrudnia nowych pracowników.

Prestige Męski to firma nie tylko wywodząca się z województwa podlaskiego, ale i silnie z nim związana. To właśnie tu sieć otwiera kolejne sklepy, inwestuje i zatrudnia nowych pracowników. Co istotne, przedsiębiorstwo duży nacisk kładzie też na pomoc lokalnej społeczności, a ostatnim dowodem na to jest nawiązanie współpracy z białostockim schroniskiem dla zwierząt.

 

– Chęć wsparcia podopiecznych schroniska w Białymstoku leżała nam na sercu już od pewnego czasu. Nie ma chyba zresztą nikogo, kto po swojej pierwszej wizycie w tym miejscu nie zrobiłby wszystkiego, co w jego mocy, by choć odrobinę pomóc obecnym tam psiakom  – wyjaśnia Martyna Sawicka, product manager w Prestige Męski.

 

Deklaracje szybko przerodziły się w czyn i już w połowie marca podjęliśmy decyzje o współpracy. Firma została partnerem schroniska oraz zadeklarowała chęć systematycznego dostarczania specjalistycznej, leczniczej karmy.

 

Co istotne, w to niesienie pomocy sklep postanowił również pośrednio zaangażować swoich klientów. Od teraz więc 1% dochodu od każdego sprzedanego w nim garnituru przekazane zostanie na rzecz zwierzaków, co sprawia, że dokonując zakupów w salonie Prestige Męski w Białymstoku stajemy się de facto darczyńcą schroniska.

 

– Miłość mieszkańców naszego miasta do zwierząt jest ogromna. Spontaniczne zbiórki w szkołach, przedszkolach i zakładach pracy najlepiej świadczą o ich wielkich sercach – mówi Waldemar Okulus, kierownik białostockiego schroniska.

 

I dodaje: Cieszymy się też niezmiernie, że coraz więcej firm decyduje się na systematyczne niesienie pomocy naszym podopiecznym. I jednocześnie mamy nadzieję, że do tego grona w niedalekiej przyszłości dołączać będą kolejne.

A to już wiesz?  Zainspiruj się modą ze stylistą Portu Łódź

 

Prestige Męski to sieć salonów z elegancką odzieżą męską. Obecnie pod tym szyldem funkcjonuje 11 sklepów – m. in. w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Hajnówce, Łomży, Mońkach i Sokółce.

 

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białymstoku działa już od ponad 40 lat, nieustannie niosąc wszelką niezbędną pomoc potrzebującym psiakom. Aktualnie placówka swoją opieką otacza około 200 zwierząt, stale też dołączają do nich kolejne.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Elegancja w słusznej sprawie Moda, LIFESTYLE - Prestige Męski to firma nie tylko wywodząca się z województwa podlaskiego, ale i silnie z nim związana. To właśnie tu sieć otwiera kolejne sklepy, inwestuje i zatrudnia nowych pracowników.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy