LIFESTYLE Moda

Premiera kolekcji ślubnej 2015 podczas targów w Astorii

Premiera kolekcji ślubnej 2015 podczas targów w Astorii
Koronki i motywy kwiatowe – te dwa elementy będą szczególnie dominowały w modzie ślubnej w przyszłym

Data publikacji: 2014-09-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Premiera kolekcji ślubnej 2015 podczas targów w Astorii
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Koronki i motywy kwiatowe – te dwa elementy będą szczególnie dominowały w modzie ślubnej w przyszłym sezonie.

Premiera kolekcji ślubnej 2015 podczas targów w Astorii Moda, LIFESTYLE - Koronki i motywy kwiatowe – te dwa elementy będą szczególnie dominowały w modzie ślubnej w przyszłym sezonie.

Koronki i motywy kwiatowe – te dwa elementy będą szczególnie dominowały w modzie ślubnej w przyszłym sezonie. Zaledwie tydzień po oficjalnej, środkowoeuropejskiej premierze okazję, aby zobaczyć kolekcję sukni ślubnych 2015 zyskają Białostoczanki, które odwiedzą stoisko salonu La Mariee podczas zbliżających się targów VI Expo Ślubne w Astorii.

– Premiera kolekcji 2015 odbyła się w miniony weekend, w jednym z największych w Warszawie salonów ślubnych – La Mariee, podczas której zaprezentowano nowe trendy przygotowane przez czołowych projektantów: Davida Tuterę i Sophię Tolli. Tydzień po tym wydarzeniu, szansę na to będą również miały mieszkanki regionu. To znakomita okazja, aby zobaczyć najnowsze trendy dosłownie chwilę po oficjalnej premierze – mówi Patrycja Sobolewska, manager salonu La Mariee.

Jak mówi przedstawicielka firmy, w najnowszej kolekcji Davida Tutery przygotowanej z myślą o przyszłym sezonie ślubnym dominują romantyczne suknie koronkowe. To zarazem kontynuacja trendu, który jest absolutnym hitem ostatnich sezonów niemal u wszystkich projektantów i producentów oraz marek.

– Nowością w przyszłym roku będą również rękawki oraz rękawy. Obecny jest też trend na odsłonięte, pięknie wyeksponowane plecy. W kolekcji pojawiają się odcienie srebra, różu, złota, lekkie brązy, szarości a nawet błękity – dodaje.

W przypadku fasonów w przyszłym sezonie wciąż będą dominowały „księżniczki”, suknie w kształcie litery A oraz tzw. „rybki” wybierane przez kobiety, które gustują w modelach szczególnie podkreślających figurę.    

Oprócz prezentacji kolekcji 2015, salon La Mariee weźmie również udział w specjalnych warsztatach ślubnych towarzyszących targom, podczas których zaprezentuje stylizację „Sukni ślubnych jak marzenie” oraz sukni wieczorowych. Dodatkowo salon ufundował również trzy bony na zakupy sukni ślubnych o wartości 300 zł każdy oraz trzy bony na zakup dodatków ślubnych, do zdobycia podczas towarzyszących warsztatom loterii.

A to już wiesz?  Luz w parze z elegancją

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Premiera kolekcji ślubnej 2015 podczas targów w Astorii Moda, LIFESTYLE - Koronki i motywy kwiatowe – te dwa elementy będą szczególnie dominowały w modzie ślubnej w przyszłym sezonie.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy