zakiet.pl

Jesień i zima to dobry czas na Sentimental Journey

Jesień i zima to dobry czas na Sentimental Journey
Informacja prasowa, Warszawa, listopad 2017 Marka Sentimental Journey rozkochała się w delikatnych, kwiecistych wzorach i rozkloszowanych sukienkach. Na jesień i zimę 2017-2018 zaproponowała nowe, romantyczne

Informacja prasowa, Warszawa, listopad 2017

Marka Sentimental Journey rozkochała się w delikatnych, kwiecistych wzorach i rozkloszowanych sukienkach. Na jesień i zimę 2017-2018 zaproponowała nowe, romantyczne modele, zachowane w nurcie slow fashion.

Kolekcja Sentimental Journey Jesień-Zima 2017/2018 to celebracja klasycznej elegancji i prostoty. Miłośniczki kapsułowej garderoby znajdą w niej sukienki i spódnice, stanowiące pochwałę kobiecości i ponadczasowego stylu Audrey Hepburn. Całości kolekcji dopełniają subtelne topy i kwieciste apaszki.

Pierwsze skrzypce w kolekcji grają rozkloszowane doły, które pięknie pracują podczas ruchu, podkreślające sylwetkę kroje typu „slim dress” oraz ciekawe dekolty carmen i geometryczne. Eteryczną kompozycję kolorystyczną tworzą odcienie czerwonego wina, marsali, orzechu, głębokiego granatu i klasycznej czerni. Naturalne tkaniny: bawełny, delikatne wiskozy oraz mieszanki wełniane to ciepła i ponadczasowa propozycja na wyjątkowe okazje, jak i eleganckie „co dzień” w sezonie jesienno-zimowym.

Sentimental Journey to marka stworzona jesienią 2016 roku przez dwie Polki – Joannę Orłowską i Joannę Rotkiewicz, z miłości do kobiecej subtelności i romantycznych uniesień. Od początku jest adresowana do kobiet, które stawiają jakość ponad ilość, ponadczasowość ponad krótkotrwałe trendy i teraźniejszość ponad przyszłość. Ubrania w całości powstają w Polsce, na bazie wysokiej jakości, naturalnych tkanin i starannie dobieranych wzorów.

Nowa kolekcja Sentimental Journey Jesień-Zima 2017/2018 dostępna jest w sklepie internetowym na stronie pl.sentimentaljourney.design

Sukienka Marsala 799 PLN
Top Coconut Brown 249 PLN | Spódnica Marsala 599 PLN | Szal Ombre 199 PLN

Top Morning Glory 249 PLN | Spódnica ołówkowa 499 PLN | Szal Peony 149 PLN | Sukienka wełniana 799 PLN
Sukienka Midnight Marine 699 PLN

Sukienka Pepper z geometrycznym dekoltem 699 PLN | Sukienka Pepper z dekoltem w łódkę 699 PLN
Sukienka Chilli 799 PLN

Więcej informacji i zdjęć na:
WWW: pl.sentimentaljourney.design
facebook.com/SentimentalJourneyDesign/
instagram.com/sentimentaljourney.design/
pinterest.de/sentimental_j/

Sesja FW 2017-2018:
Zdjęcia: MAM ochotę NA
Makijaż: Anja Piotrowska Make Up Academy
Modelka: Katarzyna Kowalska (Myskena Studio)

A to już wiesz?  Kandydaci do tytułu Mistera Polski w samej bieliźnie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy