LIFESTYLE Moda

LANĈERTO z większym salonem w Factory Ursus

LANĈERTO z większym salonem w Factory Ursus
Marka specjalizująca się w odzieży z segmentu premium zmienia lokalizację salonu w warszawskim centrum

Data publikacji: 2015-03-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: LANĈERTO z większym salonem w Factory Ursus
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Marka specjalizująca się w odzieży z segmentu premium zmienia lokalizację salonu w warszawskim centrum handlowym.

LANĈERTO z większym salonem w Factory Ursus Moda, LIFESTYLE - Marka specjalizująca się w odzieży z segmentu premium zmienia lokalizację salonu w warszawskim centrum handlowym.

W najbliższą sobotę 7 marca LANĈERTO otworzy ponownie salon w Centrum Factory Ursus w Warszawie, gdzie marka jest obecna od 2009 roku. Większy lokal będzie miał powierzchnię ponad 171 metrów kwadratowych i znajdzie się w bliskim sąsiedztwie konkurencyjnych marek z segmentu męskiej odzieży formalnej. Zmiana lokalizacji pociągnęła za sobą także zmianę konceptu wizualnego sklepu, w którym będzie dominowało drewno, kolor niebieski i pomarańczowy. 

– Zmiana lokalizacji i większa powierzchnia salonu jest naturalną konsekwencją rozwoju sieci sprzedaży i rozszerzenia asortymentu, tylko w marcu otworzymy ponownie w zmienionej lokalizacji salon w Toruniu i dodamy do naszego portfolio zupełnie nową lokalizację w Elblągu, będzie to pierwszy nasz salon w tym mieście. – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu LANĈERTO S.A.    

Obecnie spółka LANĈERTO zarządza 32 salonami własnymi w 27 miastach w całej Polsce. Zgodnie z planami do końca roku firma otworzy lub zmodernizuje kolejnych 10 salonów.

 
Z okazji ponownego otwarcia salonu LANĈERTO w Centrum Factory Ursus w Warszawie przygotowana została specjalna oferta. Każdy klient, który dokona zakupów o wartości minimum 399 zł otrzyma pokrowiec na garnitur za złotówkę. Promocja trwa przez tydzień od 7.03 do 14.03.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
LANĈERTO z większym salonem w Factory Ursus Moda, LIFESTYLE - Marka specjalizująca się w odzieży z segmentu premium zmienia lokalizację salonu w warszawskim centrum handlowym.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Szaleństwo wyprzedaży – jak nie dać się zwariować?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy