Moda dzieci moda dziecięca

Sylwia Majdan debiutuje z kolekcją dziecięcą!

Sylwia Majdan debiutuje z kolekcją dziecięcą!
Informacja prasowa Warszawa, 4 marzec 2015 Sylwia Majdan debiutuje z kolekcją dziecięcą! Sylwia Majdan z myślą o najmłodszych klientkach, które uwielbiają bawić się modą, przygotowała

Informacja prasowa
Warszawa, 4 marzec 2015

Sylwia Majdan debiutuje z kolekcją dziecięcą!

Sylwia Majdan z myślą o najmłodszych klientkach, które uwielbiają bawić się modą, przygotowała kolekcję specjalnie dla małych fashionistek. Dziewczęce kolory takie jak: pastele, rozbielone róże i szarości. Jeansowe i tiulowe spódniczki, bawełniane bluzeczki, T-shirty, a także kultowe sukienki z falbankami, o obniżonym stanie ? to propozycje na sezon wiosna-lato 2015, które dostarczają dzieciom wiele radości.

Sylwia Majdan prezentuje zupełnie nową kolekcję dla dziewczynek. Urocze fasony, to mini wersja wiodącej kolekcji projektantki, w której dostępne są zarówno spódniczki, sukienki oraz bluzki i T-shirty. Wśród propozycji znaleźć można gładkie modele w pastelowych, wiosennych kolorach. Pojawiają się także pojedyncze, limitowane rzeczy, które mają bardziej elegancki charakter ? w sam raz na wielkie wyjątkowe okazje.

?Wisenna kolekcja dla dziewczynek ? to wariacja na temat i elegancji, ale w nowoczesnym ujęciu. Teraz każda dziewczynka może spełnić swoje marzenie, a na życzenie Klientek przygotowujemy kreacje z wiodącej linii dla ich małych pociech. Teraz mama i córka mogą wyglądać tak samo pięknie? ? komentuje projektantka, Sylwia Majdan.

Sesja odbyła się w Studio Piorun.
Zdjęcia: Joanna Jaroszek
Fryzury stylizowała Agnieszka Ogrodniczak.
Modelki: Oliwia i Wiwiana, córka Patrycji, aut
orki bloga Dwa razy w.
Ceny kolekcji wahają się od 120 zł do 300 zł.

Ubrania Sylwii Majdan są dostępne w sklepie internetowych pod adresem www.sylwiamajdan.com, a także w atelier na ulicy Wojska Polskiego 45/2 w Szczecinie.

Dodatkowe informacje:
Sylwia Majdan jest polską projektantką, która ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Szczecinie i Akademię Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. W 2004 roku została półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look. Jej kolekcje łączą w sobie elegancję, nowoczesność i doskonałe wykonanie.

SM KIDS (20)

SM KIDS (1)

SM KIDS (2)

SM KIDS (5)

SM KIDS (6)

SM KIDS (7)

SM KIDS (10)

SM KIDS (11)

SM KIDS (13)

SM KIDS (15)

SM KIDS (16)

SM KIDS (17)

SM KIDS (18)

SM KIDS (19)

A to już wiesz?  Modny powrót do szkoły

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy