Kolekcje Moda Moda dzieci moda dziecięca

GIRLS ARE MAGIC, czyli premiera pierwszej dziecięcej kolekcji marki NAOKO

GIRLS ARE MAGIC, czyli premiera pierwszej dziecięcej kolekcji marki NAOKO
Która mała dziewczynka nie marzy o tym, żeby włożyć sukienkę mamy? Dzięki marce NAOKO marzenia małych księżniczek właśnie się spełniają. W kwietniu swoją premierę ma pierwsza, dziecięca kolekcja dla małych dziewczynek - GIRLS ARE MAGIC. Znalazły się w niej wesołe połączenia kwiatowych wzorów z pastelowymi

Informacja prasowa Warszawa, 08.04.2021r.

GIRLS ARE MAGIC, czyli premiera pierwszej dziecięcej kolekcji marki NAOKO

Która mała dziewczynka nie marzy o tym, żeby włożyć sukienkę mamy? Dzięki marce NAOKO marzenia małych księżniczek właśnie się spełniają. W kwietniu swoją premierę ma pierwsza, dziecięca kolekcja dla małych dziewczynek – GIRLS ARE MAGIC. Znalazły się w niej wesołe połączenia kwiatowych wzorów z pastelowymi odcieniami.

W najnowszej propozycji od marki  NAOKO, ubrania dla dziewczynek uszyte są z takich samych materiałów i wzorów – jak w kolekcji dedykowanej kobietą YOU ARE MAGIC. Każda mała dziewczynka może teraz spełnić swoje marzenia i ubrać się na spacer, lody czy wycieczkę rowerową tak samo, jak swoja mama. Tworząc przy tym niezastąpiony duet stylizacyjny mama i córka.

Hitem kolekcji są kwieciste, zwiewne sukienki oraz wygodne dresy w różnych wariantach kolorystycznych.

Fasony dostępne w wiosennej kolekcji mają wszystko to, czego potrzebują małe dziewczynki, żeby czuć się komfortowo, podczas zabawy. Dzięki luźnej formie ubrania nie ograniczają żadnych ruchów. Bogata gama kolorystyczna oraz fasony ubranek dla dziewczynek są dopełnieniem kolekcji YOU ARE MAGIC. W najnowszej dziecięcej kolekcji NAOKO znalazły się sukienki oraz zestawy dresów. Kolekcja GIRLS ARE MAGIC dostępna jest w rozmiarach 86-92, 98-104, 110-116, 122-128.

O marce NAOKO:
Life’s too short to wear boring clothes! To właśnie ta idea zapoczątkowała istnienie marki. Oryginalne printy, niebanalne kroje i żywe kolory to nasz znak rozpoznawczy. Wszystkie nasze projekty są inspirowane podróżami – tymi odległymi jak i bliskimi. Każdy zakątek świata to dla nas nieskończona doza inspiracji oraz energetyczna bomba, którą chcemy się z Wami dzielić każdego dnia! NAOKO to moda tworzona z pasją przez kobiety dla kobiet.

Zapraszamy na naszego FB oraz IG, gdzie możecie prześledzić z nami proces powstawania naszych kolekcji od koncepcji do powstania gotowych wzorów.
www.facebook.com/naoko.store/
naoko-store.pl

A to już wiesz?  Pobiegnij po inspiracje na aktywną jesień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy