Moda

Majówka 2015 w miejskim stylu

Majówka 2015 w miejskim stylu
Majówka w miejskim stylu Długo wyczekiwana majówka dla wielu jest okazją do zasłużonego urlopu i odpoczynku poza miastem na łonie natury. Jednak niektórzy preferują spędzenie

Majówka w miejskim stylu

Długo wyczekiwana majówka dla wielu jest okazją do zasłużonego urlopu i odpoczynku poza miastem na łonie natury. Jednak niektórzy preferują spędzenie długiego weekendu w otoczeniu pięknej architektury, w prawdziwie urbanistycznym stylu. To właśnie dla fanek miejskiego życia dedykowana jest wiosenno-letnia kolekcja obuwia Nessi.

Europejskie stolice mody, malownicze riwiery, zabytkowe miasteczka? Takie miejsca inspirują! I zachęcają do stworzenia stylizacji w ciepłych, wiosennych odcieniach z dużą dawką swobody i wygody, ale z zachowaniem klasy i nuty kobiecej elegancji. Marka obuwnicza Nessi z myślą o kobietach żyjących w metropoliach zadbała o każdy aspekt użytkowania. Stworzyła obuwie w modnych fasonach i kolorach, a przede wszystkim ? wygodne. Niezależnie od rodzaju aktywności i miejsca, każda kobieta znajdzie w ofercie Nessi model dla siebie, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na urlopie. Różnorodność, jaka charakteryzuje markę pozwoli dobrać odpowiednie obuwie do stylizacji w określonym stylu, zwłaszcza tym z miejskim luzem.

Paryż, Londyn, Barcelona, Sztokholm, Wenecja, Ateny, Amsterdam ? to znaczące miejsca na mapie Europy, posiadające swój niepowtarzalny klimat, który zinterpretowaliśmy pod kątem stylizacji na długi weekend, wzbogacając je o obuwie Nessi, odzież Mango, biżuterię Venis oraz torebki Gawor. Kolory i fasony nie są tu przypadkowe! Odzwierciedlają one atmosferę pięknych miast, oddając to, co w nich najpiękniejsze ? miejski styl i duszę.

Wenecja

Amsterdam

Ateny

Barcelona

Londyn

Paryz

Sztokholm

Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją butów Nessi na wiosnę-lato 2015, dostępną na www.nessi.com.pl.
www.facebook.nessi.com.pl

A to już wiesz?  Wiosenna kolekcja Levi?s? w sklepach na początku stycznia 2015

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy