Moda

Sztyblety Nessi ? jesienne inspiracje

Sztyblety Nessi ? jesienne inspiracje
Sztyblety Nessi ? jesienne inspiracje Jesienne trendy na najbliższy sezon są już nam dobrze znane. Wszelkie mieszanki kobiecych i męskich elementów garderoby będą zachowane w

Sztyblety Nessi ? jesienne inspiracje

Jesienne trendy na najbliższy sezon są już nam dobrze znane. Wszelkie mieszanki kobiecych i męskich elementów garderoby będą zachowane w monochromatycznych barwach, przełamywanych odcieniami szarości i bladych błękitów. Nie zabraknie też stylizacji w ciepłych, lecz nieco zgaszonych kolorach. Zobaczymy także dużo niezawodnej czerni, która na dobre zagościła u boku jesienno ? zimowych kolekcji.

Projektanci postawili na wygodę w miejskim wydaniu. A więc styl oversize zagości na ulicach wraz z fasonami charakteryzującymi się prostotą oraz z męskimi formami garniturowymi ? płaszczami i luźnymi marynarkami. Całość dopełnią buty z nutą męskiej elegancji, czyli popularne od kilku sezonów sztyblety.
Zainspirowani kolekcjami czołowych domów mody Giorgio Armani, Michael Kors i Beaufille, stworzyliśmy zestawy, które doskonale wpiszą się w nadchodzące trendy mody miejskiej.

Sztyblety marki Nessi z kolekcji ?W rytmie miasta? najlepiej łączyć z jednobarwnymi stylizacjami, zachowanymi w stonowanych kolorach lub w całkowitej czerni. Alternatywą do monochromatycznych looków będzie przełamanie chłodnych barw połyskującymi elementami. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu umiaru w doborze błyszczących dodatków. Minimalizm i prostota to główne hasła nadchodzącego sezonu.

zestaw_michael_kors

55204 czarny14 (2)_273zl

58804 czarnyL czarny19 (2)_272zl

59604 czarnyL czarny7 (2)_272zl

zestaw_beaufille

zestaw_giorgio-armani1

Jesienna kolekcja butów Nessi: www.nessi.com.pl
Zapraszamy na www.facebook.nessi.com.pl

A to już wiesz?  Oficerki w kolekcji PRIMAMODA na sezon jesień-zima 2014

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy