Moda dzieci moda dziecięca

SHOWROOM Kids wystartował

SHOWROOM Kids wystartował
Informacja prasowa, 13.09.2013r., Warszawa SHOWROOM Kids – dziecięca kraina mody Trzy, dwa, jeden? SHOWROOM Kids wystartował! A w nim dziesiątki wyjątkowych propozycji dla naszych uroczych

Informacja prasowa,
13.09.2013r., Warszawa
SHOWROOM Kids
– dziecięca kraina mody

Trzy, dwa, jeden? SHOWROOM Kids wystartował! A w nim dziesiątki wyjątkowych propozycji dla naszych uroczych pociech! Starannie wyselekcjonowane, najpiękniejsze ubranka i dodatki dla dzieci tylko od polskich projektantów. Dobrane z największą starannością i dbałością o szczegóły, jakość i estetykę. To właśnie tu znajdziesz kolekcje dla najmłodszych od Efvva, Dress you up, Piotr Czachor, Kuklo, ZombieDash, Korci, NunuNu, Boska’s Teddies, Berry&Bounty, Pleple, By bee, Booso, Bunny white, Kujukuju, No sweet, Risk. Made in Warsaw.

Z dumą prezentujemy SHOWROOM Kids ? miejsce przyjazne każdemu maluchowi. Nowa platforma sprzedażowa to zebrane pod jednym adresem projekty najlepszych polskich projektantów mody dla dzieci. W odpowiedzi na zapotrzebowanie świadomych, wymagających Rodziców stworzyliśmy sklep, w którym znaleźć można rzeczy piękne, oryginalne, dobre jakościowo i wyprodukowane w Polsce. Chcąc inspirować Rodziców wybraliśmy blisko
40 brandów, które naszych zdaniem wyróżniają się wyjątkowym designem, ale też spełniają wszelkie kryteria, żeby zadowolić naszych bezkompromisowych najmłodszych klientów.

Wykonane z dobrych jakościowo materiałów, są miłe w dotyku i posłużą w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji, a takich jak wiadomo, w życiu naszych pociech nie brakuje. SHOWROOM Kids zaprasza Was do podróży po bajkowej krainie dziecięcej mody, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego. W końcu dzieciaki też chcą być modne!:) Zapraszamy na www.kids.showroom.pl.

SHOWROOM Kids_06

SHOWROOM Kids_01

SHOWROOM Kids_03

SHOWROOM Kids_04

SHOWROOM Kids_02

SHOWROOM Kids_05

A to już wiesz?  Zakupy modowe dla najmłodszych od polskich projektantów, Piknik Soho

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy