zakiet.pl

Uszy królika, cętki leoparda i ptasi pazur

Uszy królika, cętki leoparda i ptasi pazur
ANIMALISTIC – EGZOTYCZNY ZWIERZYNIEC W KOLEKCJI CLAIRE?S Tej jesieni marka Claire’s wychodzi naprzeciw trendom i proponuje swoim klientkom szeroki wachlarz ozdób, które przeniosą je w

ANIMALISTIC – EGZOTYCZNY ZWIERZYNIEC W KOLEKCJI CLAIRE?S

Tej jesieni marka Claire’s wychodzi naprzeciw trendom i proponuje swoim klientkom szeroki wachlarz ozdób, które przeniosą je w egzotyczny świat zwierząt. Uszy królika, cętki leoparda czy ptasi pazur ? to motywy, które szturmem opanowały jesienne trendy modowe w świecie biżuterii i dodatków.

Fantazyjne wisiorki z głowami lwów, bransoletki ozdobione łapami tygrysów czy pierścionki z sowami. W tym sezonie świat mody zwariował na punkcie takich dodatków. Ich obecność w stylizacjach fashionistek świadczy nie tylko o zamiłowaniu do zwierząt, ale również o poczuciu humoru i znajomości obowiązujących trendów. Co ważne, dominującym kolorem tej kolekcji jest złoty, który sprawia, że ten niecodzienny motyw będzie idealnym uzupełnieniem zarówno wieczorowej sukienki jak i sportowego looku. Jeśli więc nie masz w swojej garderobie dodatków ze zwierzęcym elementem, uzupełnij te braki jak najszybciej! Szczególnie, że w tym roku szykuje się iście zwierzęca jesień!

Claires15

Claires1

Claires2

Claires3

Claires4

Claires5

Claires6

Claires7

Claires8

Claires9

Claires10

Claires11

Claires12

Claires13

Claires14

A to już wiesz?  Mercure Fashion Night by Polska Akademia Mody

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy