Moda dla pań

Obrączka jak marzenie

Obrączka jak marzenie
Obrączki Chimento z kolekcji „DREAM”, to włoska fantazja i polot zakute w 18-sto karatowe złoto. Pozornie prosta i chłodna forma, w której błysk brylantów nadaje

Obrączki Chimento z kolekcji „DREAM”, to włoska fantazja i polot zakute w 18-sto karatowe złoto. Pozornie prosta i chłodna forma, w której błysk brylantów nadaje właściwego efektu nowoczesności.
obraczka dream lov
obraczka dream lov
Markę cechuje elegancja i klasyczna prostota. Kolekcja skierowana jest do kobiet ceniących wyrafinowany minimalizm.

Pierścionki z kolekcji „DREAM” występują jako pojedyncze, podwójne, potrójne lub poczwórne „pierścienie”. Dekorowane są zwykle brylantami, ale zamawiana specjalnie wersja, wykonana bez kamieni, służyć może wyśmienicie, jako męska obrączka ślubna. Wykonywane są zarówno w białym jak i żółtym 18-to karatowym złocie.

Biżuteria ta cieszy oko, ale także intryguje, porusza, wywołuje zdumienie, że w tak prostej formie projektanci uchwycili to, co najpiękniejsze. Obrączki sygnowane są, mieszczącym się na ściance, bardzo charakterystycznym, wygrawerowanym napisem Chimento.
obrączki
obrączki
Marka należy do grupy najlepiej znanych producentów włoskiej biżuterii.

W swojej działalności, na przekór często powtarzanym u nas sloganom o niskiej jakości wytwarzanych w Italii wyrobów, jest uznanym wytwórcą i szczyci się zaufaniem klientów na całym świecie. Indywidualne wzornictwo, własne – wysokiej jakości rozwiązania techniczne, jednoznacznie rozpoznawalne wzory i międzynarodowy serwis, to niekwestionowane zalety firmy Chimento.

Swoim wiernym klientom, firma zapewnia dodatkowo okresowy, bezpłatny serwis i ubezpieczenie produktów, obejmujące zniszczenie i kradzież biżuterii. Od niedawna, po raz pierwszy w Polsce, wyroby firmy Chimento można podziwiać w specjalnych, firmowych gablotach, w salonie ?odCzasu doCzasu” w warszawskich Złotych Tarasach. Ceny obrączek kształtują się: od 2099,- do 5899,-

Monika Jurkantowicz
?odCzasu doCzasu”, Złote Tarasy>
www.zegarki.info.pl>

? Obrączka ? biżuteria

09.11.2007. 13:23

A to już wiesz?  Jessica Mercedes Kirschner pastelowe kolory i pudrowo-różowa bluza

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy