LIFESTYLE Moda

Moda latem. O wymaganiach wakacyjnej garderoby

Moda latem. O wymaganiach wakacyjnej garderoby
Kochamy lato, kochamy też letnią modę za luz, kolory, zwiewne materiały. Ale czy jest to miłość

Data publikacji: 2017-07-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Moda latem. O wymaganiach wakacyjnej garderoby
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Kochamy lato, kochamy też letnią modę za luz, kolory, zwiewne materiały. Ale czy jest to miłość odwzajemniona?

Moda latem. O wymaganiach wakacyjnej garderoby Moda, LIFESTYLE - Kochamy lato, kochamy też letnią modę za luz, kolory, zwiewne materiały. Ale czy jest to miłość odwzajemniona?

Kochamy lato, kochamy też letnią modę za luz, kolory, zwiewne materiały. Ale czy jest to miłość odwzajemniona? Czy każda letnia stylizacja służy naszej sylwetce? Jakie ubrania wybrać, a czego unikać w wakacyjne miesiące? Na te i inne pytania odpowie w sierpniu Kasia Skoczylas, ekspertka Stefy Kobiet – spotkań dla pań organizowanych przez galerię Nowy Rynek.

 

Wiele kobiet latem chciałoby zmienić coś w swojej garderobie, ale nie wiedzą od czego zacząć. Jakimi wskazówkami kierować się, by odnaleźć swój letni styl? Najlepiej wskazówkami profesjonalistki!

 

Obserwuję klientki Nowego Rynku już od kilku miesięcy i widzę, jak tęsknie czekają na lato, które jest synonimem większej swobody w modzie. Często jednak panie mają problem, by określić, co naprawdę pasuje do ich sylwetki i typu urody, w czym na serio czują się dobrze, a co doceniają jedynie jako trend w stylizacjach osób mijanych na ulicy lub w centrum handlowym. Analiza, co lubię nosić latem, a bez czego mojej szafie będzie lżej, to pierwszy krok do sukcesu – mówi Kasia Skoczylas, stylistka Nowego Rynku. Na poszukiwania warto udać się właśnie do tej jeleniogórskiej galerii, by przymierzyć zarówno letnią klasykę, np. marynarskie wzory, jak i najciekawsze ubrania inspirowane projektami z wybiegów.

 

Uwielbiam patrzeć na piękne kobiety, które czują się w swojej skórze swobodnie, które pokazują latem ramiona czy nogi. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkim nam będzie to pasować. Swoim klientkom często powtarzam, że należy pokazywać ciało do momentu, w którym same nie odczuwają wstydu. Uważam, że to druga bardzo ważna zasada doboru garderoby, szczególnie w okresie wakacji – dodaje Kasia Skoczylas.

A to już wiesz?  Converse otwiera drugi sklep w Krakowie

 

Na indywidualne pytania klientek galerii Nowy Rynek Kasia Skoczylas odpowie podczas trzech sierpniowych edycji Strefy Kobiet. Najbliższa odbędzie się już we wtorek, 1 sierpnia. Kolejne zaplanowano na 7 i 11 sierpnia. Indywidualne konsultacje odbywają się zawsze w godz. 16.00-20.00 i są całkowicie bezpłatne.

 

Dobór odpowiedniego fasonu czy kolorystyki stroju latem to wcale niełatwa sprawa. Dlatego po raz kolejny zapraszamy wszystkie panie do Strefy Kobiet – wyjątkowego miejsca na mapie naszego centrum. Cieszymy się, że spotkania z naszą stylistką i wizażystką zyskały grono wiernych fanek i że co miesiąc dostajemy coraz większą liczbę zgłoszeń – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

 

Panie, które umówią się na konkretną godzinę i spotkają z ekspertką, będą miały okazję uzyskać poradę, zrobić zakupy, wypróbować makijaż czy stylizację idealnie dopasowane do swojej urody i sylwetki. Podczas konsultacji dzieci uczestniczek znajdą się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń za pośrednictwem grupy „Strefa Kobiet” na Facebooku!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Moda latem. O wymaganiach wakacyjnej garderoby Moda, LIFESTYLE - Kochamy lato, kochamy też letnią modę za luz, kolory, zwiewne materiały. Ale czy jest to miłość odwzajemniona?
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy