Buty Obuwie

Nowe modele Merrell w energetyzujących kolorach

Nowe modele Merrell w energetyzujących kolorach
Nowe modele Merrell w energetyzujących kolorach Zdrowa dieta, odpowiednia ilość snu i ruch na świeżym powietrzu pozwolą walczyć z objawami sezonowego osłabienia organizmu. Wiosenny zastrzyk

Nowe modele Merrell w energetyzujących kolorach
Zdrowa dieta, odpowiednia ilość snu i ruch na świeżym powietrzu pozwolą walczyć z objawami sezonowego osłabienia organizmu. Wiosenny zastrzyk energii może zapewnić także dodatkowa dawka koloru w sportowej garderobie. Damskie trailowe buty biegowe Merrell z kolekcji wiosna – lato 2015, z modnymi czerwonymi i pomarańczowymi akcentami, ożywią strój i pobudzą do działania.

Merrell Allout Fuse
Merrell Allout Fuse to lekkie i elastyczne trailowe buty biegowe wykonane z siateczki i materiału syntetycznego w energetycznych kolorach. Naturalna konstrukcja buta pozwala stopie lepiej reagować na bodźce a system sznurowania Merrell Omni-Fit? idealnie dopasowuje but do stopy. Podeszwa środkowa UniFly? amortyzuje wstrząsy podczas lądowania i jednocześnie poprawia stabilizację stopy podczas odbicia. Podeszwa zewnętrzna M-Select GRIP gwarantuje dobrą przyczepność i pozwala zwinnie poruszać się nawet w trudnym terenie. Model jest przyjazny weganom, a w jego produkcji nie wykorzystano materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Sugerowana cena detaliczna: 399 pln

Merrell Allout Charge
Model Merrell Allout Charge został wykonany z oddychającej siateczki oraz materiału syntetycznego
z tęczowym cieniowaniem. System sznurowania HyperWrap 360? zapewnia idealne dopasowanie, co pozwala stopie poruszać się swobodnie. Podeszwa środkowa UniFly? gwarantuje dobre wyczucie terenu oraz lepszy kontakt z podłożem. Również model Allout Charge jest przyjazny weganom.

Sugerowana cena detaliczna: 399 pln

Allout Fuse_03972_399pln

Allout Charge_03966_399pln

A to już wiesz?  Liczy się przyjemność z biegania

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy