Buty

Wiosenne orzeźwienie w odcieniach zieleni

Wiosenne orzeźwienie w odcieniach zieleni
Wiosenne orzeźwienie w odcieniach zieleni Przywitaj wiosnę razem z Merrellem. W nowej kolekcji marki na sezon wiosna – lato 2015 znalazły się modele w odcieniach

Wiosenne orzeźwienie w odcieniach zieleni
Przywitaj wiosnę razem z Merrellem. W nowej kolekcji marki na sezon wiosna – lato 2015 znalazły się modele w odcieniach zieleni, które ożywią Cię po miesiącach zimowej hibernacji i dodadzą energii podczas wiosennego powrotu do formy. Pastelowy seledyn, egzotyczny szmaragd i fluorescencyjna limonka – te wszystkie barwy znajdziemy w najnowszej kolekcji. W zależności od tego, jaką aktywność lubisz, możesz wybrać kolor, który najbardziej do Ciebie pasuje.

Seledynowa pobudka
Jednym z pomysłów na wiosenny powrót do formy jest jogging lub marszobiegi. Kiedy na stałe pożegnamy się z porannymi przymrozkami, warto przekonać się do wizyty w parku i nawet krótkiej przebieżki. Dodatkowa dawka tlenu, wiosenne słońce i kolorowy strój zapewnią skuteczniejszą pobudkę niż duży kubek kawy. Biegając w mieście należy pamiętać, aby wybierać buty dedykowane do twardej nawierzchni, takie jak seledynowe Merrell Bare Access Ultra. Dzięki 12 mm amortyzacji model doskonale sprawdzi się m.in. na asfalcie. Sprężysta podeszwa środkowa MBound DST? umożliwia dobry kontakt z podłożem i szybkie reagowanie na bodźce. Podeszwa zewnętrzna Vibram? zapewnia przyczepność i jest dopasowana do różnego rodzaju aktywności. Dodatkowo model Bare Access Ultra jest przyjazny weganom – został wykonany bez użycia materiałów pochodzenia zwierzęcego.
Sugerowana cena detaliczna Merrell Bare Access Ultra: 369 pln

Szmaragdowy powiew egzotyki
Wiosną słońce wstaje coraz wcześniej – to okazja, aby w weekend wybrać się na bieg po leśnych ścieżkach w Merrell Vapor Glove. Model wyróżnia minimalistyczne wzornictwo i połączenie kolorów: szmaragdu, fioletu, limonki i kobaltu. Oryginalny wygląd to nie wszystko, bieganie w butach Merrell nie tylko pozwala zadbać o kondycję, ale również wyostrza zmysły. Vapor Glove posiadają 0 mm amortyzacji oraz zerową różnice poziomów pomiędzy palcami a piętą tzw. drop, przez co idealnie dopasowują się do stopy i pozwalają na dobry kontakt z podłożem. Bieganie w tych butach aktywuje do pracy dodatkowe partie mięśni nóg i stóp. Podobnie jak Bare Access Ultra, Merrell Vapor Glove to model wegański.
Sugerowana cena detaliczna Merrell Vapor Glove: 299 pln

A to już wiesz?  Kwintesencja kobiecości i doskonałe wzornictwo

Limonkowy zastrzyk energii
Amatorki niezapomnianych wrażeń mogą powitać wiosnę na szlaku. Szybkie wędrówki, rajdy przygodowe czy wspinaczki podniosą tętno i pomogą spalić nagromadzone zimą kalorie. Dodatkowy zastrzyk energii podczas szybkiego przemieszczania się zapewnią buty do speed hikingu z detalami w kolorze limonki. Lekki model Merrell Capra został wykonany w technologii Stratafuse?, która wspiera naturalne ruchy stopy i zapewnia stabilizację. Dodatkowo, dzięki technologii Gore-Tex?, stopy pozostaną suche podczas wiosennego deszczu.
Sugerowana cena detaliczna Merrell Capra: 499 pln

Vapor Glove_03918_299pln

Bare Access Ultra_03942_369pln

Capra Sport GTX_64998_499pln

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy