Buty

Włoski temperament, miłość do mody i wyjątkowe wzornictwo

Włoski temperament, miłość do mody i wyjątkowe wzornictwo
Gwiazdy postawiły na markę PRIMAMODA! PRIMAMODA to włoski temperament, miłość do mody i wyjątkowe wzornictwo. To jedna z ulubionych marek gwiazd, które regularnie pojawią się

Gwiazdy postawiły na markę PRIMAMODA!

PRIMAMODA to włoski temperament, miłość do mody i wyjątkowe wzornictwo. To jedna z ulubionych marek gwiazd, które regularnie pojawią się w jej projektach na czerwonym dywanie. Agnieszka Sienkiewicz, Anna Mucha, Agnieszka Szulim, Paulina Sykut, czy Agata Trzebuchowska to tylko niektóre z gwiazd, wybierających na wielkie gale buty PRIMAMODA.

Paulina Sykut, która często sięga po buty PRIMAMODA wybrała ostatnio długie, zamszowe kozaki za kolano, które zestawiła z kobiecą pudrowo?czarną sukienką. Całość prezentowała się wiosennie i bardzo kobieco. Paulina Chylewska czy Agnieszka Sienkiewicz są fankami klasycznych szpilek z kolekcji PRIMAMODA, które idealnie pasują do każdej kreacji. Joanna Moro miksuje kobiecą elegancję z męskimi akcentami ? biały garnitur, ciekawie zaakcentowały czółenka w kolorze nude. Natomiast Agnieszka Szulim stawia na awangardę, łącząc długą sukienkę w stylu Boho z seksownymi kozakami. Anna Mucha, która słynnie z pasji do butów, wybiera szpilki na wysokim obcasie i w mocnym kolorze, które często są podstawa stylizacji aktorki.

Nowa kolekcja PRIMAMODA to niebanalne fasony i luksusowe włoskie skóry, które gwarantują jakość i wygodę. W wiosenno-letniej ofercie marki znalazły się sandałki, szpilki czy botki zarówno w najpopularniejszych, soczystych kolorach, jak też w zdecydowanych odcieniach fuksji, mięty czy naturalnym brązie. Wygodnie i z klasą! Ceny obuwia wahają się od 299 zł do 1299 zł.

Więcej informacji www.primamoda.com.pl
*kolaże PRIMAMODA

Paulina Syktut - PRIMAMODA

Agata Trzebuchowska - PRIMAMODA

Agnieszka Sienkiewicz - PRIMAMODA

Agnieszka Szulim - PRIMAMODA

Anna Mucha - PRIMAMODA

Joanna Moro - PRIMAMODA 2

Joanna Moro - PRIMAMODA

Paulina Chylewska - PRIMAMODA

A to już wiesz?  Sylwestrowe ABC: 3 długości szpilek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy