Moda moda damska Moda dla pań

Z miłości do… podróży! jesień-zima 2018/2019

Z miłości do… podróży! jesień-zima 2018/2019
Materiały prasowe, 26.09.2018 r. Z miłości do… podróży! Kampania OCHNIK jesień-zima 2018/2019 Jesienna kolekcja OCHNIK inspirowana najnowszymi trendami ze światowych wybiegów, a jednocześnie sięgająca do

Materiały prasowe, 26.09.2018 r.

Z miłości do… podróży!
Kampania OCHNIK jesień-zima 2018/2019

Jesienna kolekcja OCHNIK inspirowana najnowszymi trendami ze światowych wybiegów, a jednocześnie sięgająca do nieśmiertelnej klasyki, po raz kolejny nawiązuje też do podróży.
Zgodnie z motywem przewodnim zdjęcia do najnowszej kampanii marki zrealizowano
w otoczeniu zabytkowych pociągów
w warszawskim Muzeum Kolejnictwa. – Nieodparte pragnienie podróży towarzyszyło nam nie tylko ze względu na elementy otoczenia, ale również z powodu bardzo wysokiej temperatury, która, dość nieoczekiwanie, zastała nas w maju. Stłoczeni w gorących przedziałach próbowaliśmy odtworzyć klimat zimowej podróży koleją do górskich kurortów – zdradza Izabella Cichocka-Mycek, projektant marki OCHNIK.
W efekcie powstały niezwykle klimatyczne zdjęcia, utrzymane w nieco romantycznym stylu. Pełnymi wdzięku bohaterami kolejowej opowieści, rozgrywającej się pod bystrym, fotograficznym okiem Aldony Karczmarczyk, byli nie tylko znakomici modele Renata, Marta i Vincent, ale też ciepłe kolory i miękkie faktury luksusowych wnętrz wagonu, którym w latach 50. minionego stulecia podróżowali dygnitarze PRL z prezydentem Bolesławem Bierutem na czele. Całość idealnie wpisuje się w przesłanie jesiennej kampanii – Zakochaj się w podróży z marką OCHNIK!
***

***
OCHNIK to polska firma z prawie 30-letnią tradycją posiadająca sieć 95 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

A to już wiesz?  Uczennica zaprojektowała koszule, które trafią do sprzedaży

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy