Ekstrawagancja Moda dla pań

Świat fantazji, inspiracji i marzeń projektantki Gosi Baczyńskiej

Świat fantazji, inspiracji i marzeń projektantki Gosi Baczyńskiej
I FEEL LOVE FOR MAGNUM Prezentacje nowych kolekcji Gosi Baczyńskiej to coś więcej niż tradycyjne pokazy mody. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach są jak spektakle, które

I FEEL LOVE FOR MAGNUM
Prezentacje nowych kolekcji Gosi Baczyńskiej to coś więcej niż tradycyjne pokazy mody. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach są jak spektakle, które przenoszą widza w zupełnie inny świat – świat fantazji, inspiracji i marzeń projektantki. Ten magiczny wieczór w sposób szczególny postanowiło uczcić MAGNUM. Oprócz strefy chillout, marka przygotowała dla Gosi Baczyńskiej i wszystkich zaproszonych przez nią gości wyjątkowy, tak jak samo wydarzenie, tort.

W czwartkowy wieczór, na warszawskim Żoliborzu w przepięknie odrestaurowanych wnętrzach Fortu Sokolnickiego odbył się pokaz najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Gosi Baczyńskiej zatytułowany „I feel love”. Całość utrzymana była w stylu disco. Szczególną uwagę przykuwał oryginalny wybieg
z kilkudziesięcioma kulami dyskotekowymi pośrodku. Modelki prezentowały piękne, szykowne suknie wykonane z niekonwencjonalnych materiałów. Oczywiście nie zabrakło specjalności projektantki, czyli koronek. Na imprezie bawili się przyjaciele i wielbiciele kreacji Gosi Baczyńskiej, m.in Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka, Maciej Zień, Monika Brodka czy Monika Olejnik.

Uroczystą i elegancką atmosferę dopełniały dwie przygotowane przez markę MAGNUM strefy chillout,
w których goście chętnie relaksowali się i oddawali się kuluarowym rozmowom. Miłośnicy lodów mieli także możliwość skosztowania trzech najpopularniejszych smaków MAGNUM: Classic, Almond i White. Idealnym uwieńczeniem tego magicznego wieczoru był przygotowany specjalnie na tę okazję ogromny tort MAGNUM, który po pokazie został własnoręcznie pokrojony przez Gosię Baczyńską. Pokusie na choć jeden kawałek nie oparły się nawet panie na co dzień dbające o swoją idealną figurę, co najlepiej dowodzi tego, że był on po prostu wyśmienity!

Strona internetowa: www.mymagnum.pl
Facebook: www.facebook.com/magnumus

MAGNUM_Wojtek_Grzybała_Maja_Handke

Pokaz Gosi Baczynskiej, Fort Sokolnickiego, 27.06.2013, fot. WBF

MAGNUM_Aneta_Kręglicka_Anna_Zejdler_Ibisz

MAGNUM_Atmosfera_przed_pokazem

MAGNUM_Gosia_Baczyńska_tort2

Pokaz GOSI BACZYNSKIEJ, FORT SOKOLNICKIEGO, 27.06.2013, fot. WBF/Eryk Schmit

MAGNUM_Katarzyna_Zielińska

MAGNUM_Monika_Brodka_Gosia_Baczyńska

Pokaz GOSI BACZYNSKIEJ, FORT SOKOLNICKIEGO, 27.06.2013, fot. WBF/Eryk Schmit

O marce:
Marka Magnum to pierwsza powszechnie dostępna propozycja lodów na patyku premium skierowana do osób dorosłych. Cechuje je delikatne kremowe wnętrze pokryte aksamitną i chrupiącą czekoladową polewą. Obecnie, ze sprzedażą na poziomie 1 mld sztuk rocznie, Magnum jest jedną z wiodących firm produkujących lody na całym świecie oraz największą marką lodów w portfolio Unilever.

A to już wiesz?  5 modowych trików, które naprawdę potrafią czarować!

Współpraca z Rainforest Alliance:
Od 2011 roku Magnum tworzy nowy świat przyjemności razem z organizacją Rainforest Alliance. Dzięki tej kolaboracji firma pragnie dostarczać radość z pracy tysiącom farmerom uprawiającym kakao, ich rodzinom oraz zatroszczyć się
o środowisko naturalne. Do 2015 roku kakao pozyskiwane do produkcji lodów Magnum, będzie pochodzić w 100% z upraw prowadzonych w sposób zrównoważony, czyli wyłącznie z farm atestowanych przez certyfikat RAINFOREST ALLIANCE CERTIFIED?. Jest to globalna, długofalowa współpraca.
Więcej informacji udziela:
Martyna Napiórkowska
Junior Account Executive
Fashion Aliganza Agency
[email protected]
tel. +48 608 504 183
www.aliganza.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy