Euro 2020 Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Moda sportowa Odzież sportowa

Wspieraj i uczestnicz w Euro 2020

Wspieraj i uczestnicz w Euro 2020
Już dzisiaj rusza wyczekiwane Euro! Niemal do połowy lipca będzie można śledzić i przeżywać emocje towarzyszące piłkarskim rozgrywkom. Wszyscy czynni i bierni kibice mogą się na tę okazję wyposażyć w wyjątkowy zestaw – koszulkę Reprezentacji Polski oraz replikę piłki meczowej! To wszystko dostępne jest w promocyjnej cenie w GO Sport. Poczuj się jak członek kadry narodowej – czy to przed telewizorem, czy na

Informacja prasowa 11.06.2021 r.

Wspieraj i uczestnicz w Euro 2020

Euro to jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych sportowych wydarzeń roku. Szczególnie w Polsce, gdzie 50% społeczeństwa deklaruje zainteresowanie piłką nożną, a podczas Euro 2016, ponad 40% ludności usiadła przed telewizorami, gdy biało-czerwoni rozgrywali ćwierćfinałowy mecz z Portugalią. By jeszcze lepiej pozwolić kibicom wczuć się w klimat tegorocznego Euro i dać im możliwość wcielenia się w rolę członka kadry narodowej – GO Sport wprowadził do oferty replikę piłki meczowej, a także koszulkę reprezentacji Polski!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to każdorazowo czas ogromnych sportowych emocji. W trakcie Euro nie tylko zagorzali fani piłki nożnej, ale też mniej obeznani w świecie tego sportu ludzie, wspierają swoje reprezentacje w zmaganiach na boiskach. Oglądamy, przeżywamy i kibicujemy, ale możemy też sami, w przerwie między rozgrywkami, pójść na murawę i razem z przyjaciółmi rozegrać imitację mistrzowskich rozgrywek. Teraz, dzięki obecnym w ofercie GO Sport produktom, każdy z nas może przez chwilę poczuć się jak członek kadry narodowej w piłce nożnej!

Dostępna w GO Sport koszulka Reprezentacji Polski to t-shirt marki Nike, który nie tylko pozwala wizualnie upodobnić się do biało-czerwonego kadrowicza, ale też zapewnia komfort i ochłodę w trakcie ćwiczeń. Produkt wykonany jest z przewiewnego materiału pozyskanego z recyklingu. Do jego produkcji wykorzystano technologię Nike Dry-FIT, mającą odprowadzać wilgoć i równomiernie rozprowadzać ją po powierzchni ubrania tak, aby mogła jak najszybciej wyparować. Koszulka dostępna jest w dwóch opcjach kolorystycznych – białej oraz czerwonej. Część piłkarskiej ekipy może wyposażyć się w jeden, a pozostali – w drugi rodzaj t-shirtu, tak aby podzielić się na drużyny, odróżnić na boisku i niemal profesjonalnie zabawić się we własne Euro!

Aby w pełni poczuć piłkarską atmosferę Mistrzostw Europy, oprócz koszulki do kompletu można dołączyć replikę piłki meczowej. W tym roku została ona określona mianem Uniforia, co odnosi się do idei wspólnoty i nawiązuje do tego, że po raz pierwszy Euro jest rozgrywane na boiskach rozproszonych po całym kontynencie. Wspólnotę symbolizuje również design Uniforii, który opiera się o kolorowe wzory, ukazujące różnorodność państw biorących udział w turnieju. Futbolówka marki Adidas to bezszwowy model w uniwersalnym rozmiarze 5, który idealnie nadaje się do gry na niższym poziomie zaawansowania. O tym, czy Uniforia okaże się szczęśliwa dla polskiej reprezentacji, przekonamy się już 14 czerwca, a już teraz, można dowiedzieć się, czy jest to piłka fortunna dla nas!
Wszystkie produkty, które przybliżą gorącą atmosferę Euro 2020, dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym GO Sport.

A to już wiesz?  Back to school – stylowe wejście w nowy semestr!

Więcej o GO Sport

GO Sport oferuje szeroki asortyment, zapewniając klientom dostęp do produktów z różnych dziedzin sportu w jednym miejscu. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt sportowy, ubrania i obuwie sportowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Dostępne produkty pochodzą zarówno od największych marek, m.in. Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Uvex, Atomic, Quicksilver, KROSS oraz Salomon, a także z kolekcji marek własnych. Niezależnie, czy jest się zapalonym sportowcem czy dopiero rozpoczyna swoją sportową przygodę, wyspecjalizowany personel sklepów pomaga w dopasowaniu sprzętu indywidualnie do potrzeb i upodobań klientów.

go-sport.pl
instagram.com/gosport_pl
facebook.com/GOSportPolska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy