Moda dzieciąca Moda sportowa Nowy semestr Rozpoczęcie roku szkolnego

Back to school – stylowe wejście w nowy semestr!

Back to school – stylowe wejście w nowy semestr!
Informacja prasowa 11.08.2021 r. Back to school – stylowe wejście w nowy semestr! Półmetek wakacji za nami, 1 września zbliża się wielkimi krokami więc… najwyższy

Informacja prasowa 11.08.2021 r.

Back to school – stylowe wejście w nowy semestr!

Półmetek wakacji za nami, 1 września zbliża się wielkimi krokami więc… najwyższy czas, by zacząć kompletować szkolną wyprawkę! Stylowe oraz wygodne ubrania i dodatki można znaleźć w GO Sport, gdzie poza wyposażeniem niezbędnym na lekcje WF-u, znajdują się również plecaki oraz odzież i obuwie do chodzenia na co dzień po szkolnych korytarzach!

Rozpoczęcie roku szkolnego to idealna okazja do odświeżenia dziecięcej szafy. Przeglądając ubrania z zeszłego sezonu, może okazać się, że z dużej części z nich pociecha zdążyła wyrosnąć lub dany element garderoby został na tyle wyeksploatowany w ubiegłym sezonie, że niekoniecznie nadaje się do użytku tej jesieni. W końcu nowy rok szkolny zobowiązuje i w miarę możliwości warto, by przy tej okazji wyposażyć dziecko w nowe, stylowe outfity!

Bluzka z kolorowym printem, wygodne legginsy lub dresowe spodnie i pojemny, dopasowany do budowy dziecka plecak to bazowy zestaw, bez którego do szkoły ani rusz! Jeżeli któregokolwiek z tych komponentów brakuje nam w szafie, warto zajrzeć do GO Sport, w którego sklepach stacjonarnych i online każdy rodzic znajdzie coś, co zarówno jemu, jak i dziecku, wpadnie w oko!

1. Bluza dziecięca Fila dostępna w GO Sport, 139,99 zł
2. Koszulka dziecięca adidas Essentials Tee dostępna w GO Sport, 59,99 zł 49 zł
3. Legginsy dziecięce Kappa dostępne w GO Sport, 59,99 zł
4. Plecak Nike Elemental dostępny w GO Sport, 99,99 zł
5. Buty dziecięce adidas Tensaur dostępne w GO Sport, 149,99 zł 99 zł
6. Bluza dziecięca Demix dostępna w GO Sport, 89,99 zł
7. Koszulka chłopięca Nike JDI Sportswear dostępna w GO Sport, 79,99 zł 59 zł
8. Spodnie dziecięca Adidas Future Icons 3-stripes Tapered-Leg Pants dostępne w GO Sport,
159,99 zł
9. Plecak Reebok Classic Foundation dostępny w GO Sport, 139,99 zł
10. Buty dziecięce adidas Tensaur dostępne w GO Sport, 149,99 zł 99 zł

A to już wiesz?  Czym kierować się przy doborze stroju do biegania? Biegiem do lata? Wyposaż się w odpowiednią odzież sportową!

W sklepach sieci sportowej można również wyposażyć pociechę w oryginalny strój sportowy – zarówno na WF, jak i różnego rodzaju dodatkowe zajęcia sportowe. Znajdujące się w ofercie GO Sport marki to kultowi producenci odzieży i akcesoriów sportowych, którzy projektują je tak, by spełniały swoje zadania, nie krępowały dziecięcych ruchów i były odporne na wszelkie wyzwania, jakie będą stawiały przed nimi ich użytkownicy.

1. Koszulka dziecięca Nike Sportswear dostępna w GO Sport, 79,99 zł
2. Koszulka dziecięca Puma Ess Logo Tee G dostępna w GO Sport, 59,99 zł
3. Spodnie dziecięce Adidas 3-stripes Tapered Leg Pants dostępne w GO Sport, 159,99 zł
4. Spodenki dziecięce Nike Pro dostępne w GO Sport, 84,99 zł
5. Buty dziecięce Reebok Royal Cljog 3.0 dostępne w GO Sport, 149,99 zł
6. Koszulka dziecięca Nike dostępna w GO Sport, 59,99 zł
7. Koszulka dziecięca Nike Sportswear dostępna w GO Sport, 59,99 zł
8. Spodnie piłkarskie dziecięce Adidas Core 18 dostępne w GO Sport, 99,99 zł
9. Spodenki dziecięce Demix dostępne w GO Sport, 49,99 zł
10. Buty dziecięce Reebok Royal Cljog 3.0 dostępne w GO Sport, 149,99 zł

Nowe, wygodne i wpisujące się w gusta dziecka stylizacje z pewnością pozwolą wejść w nowy rok szkolny z większym entuzjazmem. Już teraz warto zacząć się rozglądać się za ubraniami i powoli nastawiać dziecko na powrót do szkoły. Róbmy to powoli, bez niepotrzebnych nerwów i traktujmy, jak zabawę, a na pewno ułatwimy sprawę zarówno sobie, jak i pociechom!

Więcej o GO Sport

GO Sport oferuje szeroki asortyment, zapewniając klientom dostęp do produktów z różnych dziedzin sportu w jednym miejscu. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt sportowy, ubrania i obuwie sportowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Dostępne produkty pochodzą zarówno od największych marek, m.in. Nike, Adidas, Reebok, Uvex, Atomic, Quicksilver, KROSS oraz Salomon, a także z kolekcji marek własnych. Niezależnie, czy jest się zapalonym sportowcem czy dopiero rozpoczyna swoją sportową przygodę, wyspecjalizowany personel sklepów pomaga w dopasowaniu sprzętu indywidualnie do potrzeb i upodobań klientów.

A to już wiesz?  Wspieraj i uczestnicz w Euro 2020

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy