Moda sportowa

Wejdź w sezon wiosenny sportowym krokiem

Wejdź w sezon wiosenny sportowym krokiem
Informacja prasowa 24.02.2022 r. Wejdź w sezon wiosenny sportowym krokiem Zbliżają się ciepłe i słoneczne dni. Żegnamy się z zimową szarugą i witamy niosącą pozytywną

Informacja prasowa 24.02.2022 r.

Wejdź w sezon wiosenny sportowym krokiem

Zbliżają się ciepłe i słoneczne dni. Żegnamy się z zimową szarugą i witamy niosącą pozytywną energię wiosnę! Warto wykorzystać siły, które przyniesie ten czas i rozpocząć lub kontynuować sportową przygodę czy to na zewnątrz, czy w domowej przestrzeni. Odpowiedni ubiór oraz sprzęt, dopasowany do każdego rodzaju treningu, zapewni nam kolekcja marki Demix, która już teraz dostępna jest w GO Sport.

Najnowsza kolekcja marki Demix to ubrania i buty dla kobiet oraz mężczyzn zaprojektowane tak, by krojem i wykonaniem dopasować się do potrzeb wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Kolekcja składa się z bluzek z krótkim i długim rękawem, spodni i legginsów różnej długości oraz bluz. Linia została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami, w uniwersalnych kolorach i krojach, by każdy mógł skomponować własne stylizacje treningowe w przystępnej cenie. A dobrze dopasowany i gustowny strój do ćwiczeń oraz wygodne obuwie motywują do uprawiania sportu jeszcze bardziej.

Sportowe ubrania należy dostosować do indywidualnych upodobań, ale przede wszystkim – do rodzaju wykonywanej aktywności. W zależności od tego, na jak intensywny trening się zdecydujemy, dobierzmy do tego zarówno odpowiednią liczbę warstw, jak i typ odzieży. To, co sprawdzi się zawsze w przypadku ubrań sportowych to oddychające materiały czy też te, które wyposażono w zapewniające przepuszczalność powietrza technologie, takie jak MOVI-TEX WICK. Wykorzystuje ją marka Demix w swojej najnowszej kolekcji, zapewniając tym samym nie tylko wysoki stopień przepuszczalności powietrza, ale także szybkie odprowadzanie wilgoci, które gwarantują maksymalną wygodę w trakcie treningu.

Longsleeve damski Demix, dostępny w GO Sport, 89,99zł

Dobierając wyposażenie na trening nie można zapomnieć o zaletach dobrze dopasowanego obuwia. Buty to podstawa udanego treningu. Demix wychodzi naprzeciw zwolennikom uniwersalnych rozwiązań, oferując w swojej kolekcji buty przeznaczone zarówno do biegania, jak i pieszych wędrówek. Demix Burn, bo o tym modelu mowa, to buty, które wykonano z oddychających materiałów. Dodatkowo Demix Burn posiadają wytrzymałe podeszwy. Buty te idealnie sprawdzą się dla chcących zacząć swoją przygodę ze sportem wraz z nadejściem wiosny – można w nich testować różne formy aktywności i przy każdej z nich cieszyć się wygodą!

A to już wiesz?  Czym kierować się przy doborze stroju do biegania? Biegiem do lata? Wyposaż się w odpowiednią odzież sportową!

Buty męskie Demix Burn 2, dostępne w GO Sport, 199,99zł

Do wykonania treningu, oprócz odpowiedniego ubioru i obuwia, przyda się także sprzęt, który urozmaici i wpłynie na efektywność naszego wysiłku. Marka Demix w swojej ofercie zapewnia szeroką gamę akcesoriów do sprzętu fitness. Znajdują się tu zarówno maty do ćwiczeń, hantle, ciężarki różnej wagi, gumy oporowe oraz ekspandery, jak i kostki do jogi oraz masażery. Wszystkie te urządzenia zróżnicują wykonywane przez nas ćwiczenia, a także pozwolą skuteczniej pracować nad różnymi partiami mięśni, tak by zapewnić kompleksowy trening całego ciała bez wychodzenia z domu.

1. Ekspander do ćwiczeń Demi, dostępny w GO Sport, 34,99zł

Bez względu na to, czy wracamy do treningów po krótkiej przerwie, czy stawiamy pierwsze kroki w świecie sportu, wiosna to idealny okres na podjęcie aktywności fizycznej. Sprzyja temu nie tylko pogoda, ale także ogólne samopoczucie każdego z nas. Panująca aura pozytywnej energii napawa nas chęcią do podjęcia się czegoś nowego i wprowadzenia zmian w codziennej rutynie. A sport to rozwiązanie, które wpłynie korzystnie nie tylko na nasze zdrowie i kondycję fizyczną, ale także nastrój i zapał do życia. Wytwarzane w trakcie sportu endorfiny, zwane powszechnie hormonem szczęścia, wprawią nas w odpowiedni humor i zapewnią pozytywną energię na każdy dzień, w którym w zdecydujemy się na trening.
.

Więcej o GO Sport
GO Sport oferuje szeroki asortyment, zapewniając klientom dostęp do produktów z różnych dziedzin sportu w jednym miejscu. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt sportowy, ubrania i obuwie sportowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Dostępne produkty pochodzą zarówno od największych marek, m.in. Nike, Adidas, Puma, Uvex, Atomic, Under Armour, KROSS, Columbia oraz Salomon, a także z kolekcji marek własnych. Niezależnie, czy jest się zapalonym sportowcem czy dopiero rozpoczyna swoją sportową przygodę, wyspecjalizowany personel sklepów pomaga w dopasowaniu sprzętu indywidualnie do potrzeb i upodobań klientów.

A to już wiesz?  Wspieraj i uczestnicz w Euro 2020

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy