Biżuteria

Sztuczna biżuteria: naszyjniki, kolczyki, bransolety, nausznice, pierścionki

Sztuczna biżuteria: naszyjniki, kolczyki, bransolety, nausznice, pierścionki
Vezzi ? nowa marka biżuterii i dodatków Oferta Vezzi skierowana jest do kobiet interesujących się nowymi trendami w modzie. Całkowicie nowe, niepowtarzalne modele, dają gwarancję

Vezzi ? nowa marka biżuterii i dodatków

Oferta Vezzi skierowana jest do kobiet interesujących się nowymi trendami w modzie. Całkowicie nowe, niepowtarzalne modele, dają gwarancję świeżego spojrzenia na modę i możliwość tworzenia oryginalnych stylizacji.

Vezzi w swojej ofercie posiada m.in. sztuczną biżuterię: naszyjniki, kolczyki, bransolety, nausznice, pierścionki a także szale, czapki, kapelusze, okulary i paski. Wszystkie produkty są dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej poprzez stronę www.vezzi.pl

Projekt Vezzi to nowość na rynku biżuterii sztucznej oraz wyjątkowych dodatków do ubioru. Produkty występujące pod marką Vezzi to doskonała alternatywa spośród dostępnych ofert sklepów już istniejących – mówi Katarzyna Wołek, właścicielka marki Vezzi – Całkowicie nowe, niepowtarzalne modele dają gwarancję świeżego spojrzenia na modę i możliwość tworzenia oryginalnych stylizacji na każdą okazję.

Wyjątkowe wzory zostały wyselekcjonowane z pasji do piękna biżuterii, potrzeby tworzenia i inspiracji światowymi trendami. Większość modeli zdobią koraliki, kamienie z tworzywa sztucznego lub szkła, wielobarwne emalie oraz tekstylne tasiemki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Vezzi.
www.vezzi.pl

nausznica_vezzi

bransoleta_vezzi

naszyjnik_vezzi

A to już wiesz?  Kolekcja biżuterii na dzień ślubu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy