Moda moda damska Moda dla pań Rajstopy

Justyna Steczkowska prezentuje Satti Matti

Justyna Steczkowska prezentuje Satti Matti
Informacja prasowa Zduńska Wola, 9 listopada 2015 Satti Matti – nowość w ofercie Gatta na nogach Justyny Steczkowskiej! Justyna Steczkowska – ikona klasy, elegancji i

Informacja prasowa
Zduńska Wola, 9 listopada 2015

Satti Matti – nowość w ofercie Gatta na nogach Justyny Steczkowskiej!

Justyna Steczkowska – ikona klasy, elegancji i seksapilu – wraca do Gatty. Artystka, podobnie jak marka od ponad 20 lat inspiruje Polki. Również i tym razem obie chcą wyzwolić w nich pokłady wdzięku oraz kobiecości i wspólnie przedstawiają sposób na podkreślenie jednego z największych atutów kobiecej sylwetki, czyli naszych nóg. W najnowszym spocie marki Gatta, na niesamowicie zgrabnych i długich nogach Justyny Steczkowskiej, znalazły się idealnie kryjące, matowe rajstopy o aksamitnej strukturze – Satti Matti, które można już znaleźć w salonach firmowych Gatta, w 4 wyjątkowych, jesiennych kolorach.

Kokieteryjne Satti Matti
Rajstopy to kropka nad “i” kobiecego stroju. Dobrze dobrane, mogą dodać charakteru nawet z pozoru prostym stylizacjom. Mają delikatnie otulać nogi i podkreślać ich kształt. Taka właśnie jest nowość w ofercie Gatta – rajstopy Satti Matti, które w tym sezonie na swoje zgrabne nogi założyła ikona polskiej sceny muzycznej i modowej – Justyna Steczkowska.

Nowoczesne technologie – także w rajstopach
Satti Matti to satynowe, miękkie, gładkie w dotyku, wyjątkowo komfortowe i eleganckie rajstopy. Są idealnie kryjące, matowe i posiadają aksamitną strukturę. Wykonane zostały w specjalnej technologii 3D. Technologia ta jest możliwa do zastosowania dzięki specjalnym maszynom i przędzy Lycra 3D. Jej ideą jest wplatanie innowacyjnego włókna w każde oczko dzianiny, co zapewnia satynową miękkość, gładkość w dotyku oraz idealny mat. W tym właśnie procesie tkwi tajemnica wyjątkowości rajstop Satti Matti.

Rajstopy dostępne są w trzech grubościach – 50, 90 i 120 den, przez co stają się idealnym dodatkiem na nadchodzące jesienne chłody. Marka Gatta przygotowała je w czterech jesiennych kolorach (dla grubości 90 den): czarnym, grafitowym, odcieniu zieleni aloe green i kolorze roku 2015 – marsala. Dzięki temu z pewnością będą pasowały do wielu stylizacji.

A to już wiesz?  Bananowy, miętowy, jagodowy… wiosną zasmakuj w pastelach!

Rajstopy Satti Matti dostępne są w salonach marki Gatta w całej Polsce oraz w sklepie internetowym: www.gatta.pl. Ich cena wynosi: 50den – 35,90zł, 90den – 37,90zł, 120den – 39,90zł zł.

Justyna Steczkowska_Satti Matti Gatta

Satti Matti 90 den

Satti Matti 120 den

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy