Biżuteria

Złoto i srebro – razem czy osobno?

Złoto i srebro – razem czy osobno?
Złoto i srebro – razem czy osobno? Połączenie złota ze srebrem z pewnością należy do kontrowersyjnych kombinacji. Jeszcze całkiem niedawno złamałoby wszystkie obowiązujące kanony i

Złoto i srebro – razem czy osobno?

Połączenie złota ze srebrem z pewnością należy do kontrowersyjnych kombinacji. Jeszcze całkiem niedawno złamałoby wszystkie obowiązujące kanony i byłoby zupełnie nie do pomyślenia. Jednak od kilku sezonów projektanci mody coraz śmielej i coraz częściej decydują się na takie zestawienia. Przebojowe i pełne przepychu z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Często boimy się wyjść poza ramy sztywnych konwenansów i obstajemy przy bezpiecznych, klasycznych rozwiązaniach, które z jednej strony zawsze się sprawdzą, ale z drugiej? mogą powiać nudą. A przecież modą należy się bawić! Złoto ze srebrem polubiły się na wybiegach, zatem z pewnością można je razem zestawiać. Jednak nie będzie to rozwiązanie, jakie można polecić na każdą okazję. Klasyczny biurowy dress code, meetingi biznesowe i przyjęcia rodzinne jeszcze długo pozostaną poza zasięgiem tego odważnego trendu. Natomiast wieczorna impreza ze znajomymi, a nawet elegancki bankiet, to właściwe miejsce, żeby zabłysnąć. Jednak decydując się na miks srebra ze złotem, miedzią lub przytłumionymi odcieniami mosiądzu, warto przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim, dobrze wówczas zrezygnować z niepotrzebnej konkurencji innych wyrazistych barw. Jeśli nasze modowe podboje mają się okazać trafione, warto także zachować wspólną myśl przewodnią kontrastujących kolorystycznie elementów, np w motywach wzorów. To podkreśli, że połączenie jest przemyślane, a nie przypadkowe i chaotyczne.

Indywidualny styl to nie to, co mamy w szafie, ale sposób, w jaki to łączymy. Biżuteria jest elementem stylizacji, w którym najłatwiej przywyknąć do nietypowej kompozycji barw. Udowodniła to jakiś czas temu kultowa marka Cartier proponując pierścionek – obrączkę Trinity Ring, która miesza w sobie trzy kolory złota, także to w chłodnym odcieniu. Obecnie srebrno-złote naszyjniki i bransoletki są coraz bardziej popularne. Za trendem podąża także marka Venis proponując niezwykle ciekawe, a przy tym delikatne i pełne wdzięku modele naszyjników, bransoletek i zawieszek. Wyważone kompozycje tworzone przez panią Annę Sękowską przykuwają spojrzenie i na długo pozostają w pamięci.

A to już wiesz?  Biżuteria Claire's na London Fashion Week

zestaw2

Bransoleta- kwiaty

Bransoletka - du_y motyl

Bransoletka - ko_o

Bransoletka - motyl

Bransoletka - serce

Bransoletka z zawieszkami- serca

Bransoletka - z_ote kulki

Bransoletka z zawieszkami - motyle

Bransoletka ze z_oconego hematytu z czaszk_ - srebro z_ocone

wisior - py_

wisior - sowa

wisior- s_o_ce

wisior

wisior_01

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej marki Venis: www.venis.pl, gdzie możemy zainspirować się oglądając jej najnowsze kolekcje. Na żywo przepiękną, niezwykle precyzyjnie wykonaną biżuterię podziwiać możemy w czterech sklepach stacjonarnych: w Warszawie, Sulejówku i Jeleniej Górze. Adresy sklepów również znajdziemy na stronie internetowej.

Zapraszamy!
www.venis.pl
www.facebook.com/VENISpl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy