LIFESTYLE Moda

Kobieca szafa na jesień z Hexeline

Kobieca szafa na jesień z Hexeline
Jesień to koniec upalnych dni i zmiana garderoby. To jednak nie koniec z kobiecymi i bardzo stylowymi ubraniami, które nadal możemy zakładać gdy na dworze jest już trochę

Data publikacji: 2015-09-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kobieca szafa na jesień z Hexeline
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Jesień to koniec upalnych dni i zmiana garderoby. To jednak nie koniec z kobiecymi i bardzo stylowymi ubraniami, które nadal możemy zakładać gdy na dworze jest już trochę chłodniej.

Kobieca szafa na jesień z Hexeline Moda, LIFESTYLE - Jesień to koniec upalnych dni i zmiana garderoby. To jednak nie koniec z kobiecymi i bardzo stylowymi ubraniami, które nadal możemy zakładać gdy na dworze jest już trochę chłodniej.

Kobieca szafa na jesień

Jesień to koniec upalnych dni i zmiana garderoby. To jednak nie koniec z kobiecymi i bardzo stylowymi ubraniami, które nadal możemy zakładać gdy na dworze jest już trochę chłodniej. Ważny jest wybór takich strojów, które zapewnią nam nie tylko ochronę przez chłodem, ale także dadzą poczucie modnego i stylowego wyglądu.

Jak dokonać właściwego wyboru. Oczywiście liczy się krój. Tej jesieni marka Hexeline przygotowała niezwykłą kolekcje stylowych i bardzo kobiecych strojów, zarówno sukienek jak i bluz, spodni, kurtek czy żakietów, które zostały uszyte z cieplejszych i grubszych materiałów, ale dzięki doskonałemu krojowi zachowują wszystkie walory bardzo kobiecych i eleganckich strojów.

W tym sezonie panują bardziej zdecydowane kolory. Jest dużo odcieni granatu, niebieskiego, barw morza i głębin oceanu. Kolekcja jesienna Hexeline, nawiązuje do latynoskich klimatów, w których obok zabawy jest trochę zwolnienia rytmu i melancholii.

Niedawno mogliśmy podziwiać światowej klasy top modelkę Marię Loks, która zaprezentowała najnowsza kolekcję Hexeline, właśnie w tej jesiennej odsłonie.

„W tym sezonie Hexeline postawiło na zdecydowane barwy i nowoczesny krój. To połączenie miało na celu przełamanie jesiennej aury i pozwoliło na prezentację naszej jesiennej kolekcji w świeżej i lekkiej formie. Postawiliśmy na barwy morza, mocne bordowe odcienie, trochę butelkowej zieleni, a do tego klasyczne pastele, które zawsze wyglądają doskonale.” – powiedziała Katarzyna Zawadzka, prezes Hexeline.

Jeżeli zależy Wam na tym aby jesienią nadal czarować doskonałym lookiem, to koniecznie należy pochylić się nad trendami sezonu. Warto jednak szukać takich propozycji, które spowodują, że pomimo tej jesiennej, chłodnej pogody, nadal będziemy błyszczeć, wyglądać kobieco i elegancko. Trzeba zainwestować więc trochę czasu, w odnalezieniu takich strojów, które przez długie zimne miesiące nie zabiorą nam kobiecości.

A to już wiesz?  Wyjątkowa kreacja na bal karnawałowy? Tylko od Manufaktury Formy Jonquil

Zobaczmy co proponuje Hexeline, może to jest propozycja dla Was!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kobieca szafa na jesień z Hexeline Moda, LIFESTYLE - Jesień to koniec upalnych dni i zmiana garderoby. To jednak nie koniec z kobiecymi i bardzo stylowymi ubraniami, które nadal możemy zakładać gdy na dworze jest już trochę chłodniej.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy