LIFESTYLE Moda

JOSEPH RIBKOFF – OD XXS DO XXL

JOSEPH RIBKOFF – OD XXS DO XXL
Świat mody zaskakiwał nas już niejednokrotnie, coraz częściej wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania. Zupełnie nowe trendy przeplatały się ze spektakularnymi powrotami elementów z poprzedniego

Data publikacji: 2019-08-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: JOSEPH RIBKOFF – OD XXS DO XXL
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Świat mody zaskakiwał nas już niejednokrotnie, coraz częściej wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania. Zupełnie nowe trendy przeplatały się ze spektakularnymi powrotami elementów z poprzedniego stulecia.

JOSEPH RIBKOFF - OD XXS DO XXL Moda, LIFESTYLE - Świat mody zaskakiwał nas już niejednokrotnie, coraz częściej wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania. Zupełnie nowe trendy przeplatały się ze spektakularnymi powrotami elementów z poprzedniego stulecia.

Świat mody zaskakiwał nas już niejednokrotnie, coraz częściej wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania. Zupełnie nowe trendy przeplatały się ze spektakularnymi powrotami elementów z poprzedniego stulecia. Styliści oraz dyrektorzy kreatywni znanych na całym świecie domów mody z każdym sezonem udowadniają, że ich wyobraźnia jest całkowicie nieograniczona. W tym sezonie luksusowe marki wprowadziły na wybiegi i na sklepowe wieszaki rozmiary dla kobiet o nieco okrąglejszych kształtach. Marka Joseph Ribkoff od początku istnienia w swojej misji odpowiadała na potrzeby klientek w rozmiarach od XXS do XXL. 

            Świat mody niejednokrotnie pokazał nam jak łamać wszelkie schematy. W ciągu zaledwie kilku sezonów potrafi wywrócić nasze garderoby do góry nogami i jak przyzna większość fashionistek, to właśnie w modzie kocha najbardziej. Do tej pory marki luksusowe prezentowały na wybiegach, a później firmowych butikach i sklepach outfity w rizmiatach do 40, w związku z czym kobiety o nieco okrąglejszych kształtach musiały się zadowolić tym, co oferowały sieciówki. W tym sezonie wiele znanych marek postanowiło kolejny raz wyjść poza ramy i zaprezentować tak na wybiegach, jak i na półkach sklepowych kolekcje w pełnych rozmiarach od 34 do 46. Zerwanie z trwającym od kilku dekad mitem wysuszonej modelki i tym samym klientki zaczyna powoli odchodzić do lamusa. 

            Duży wpływ na te zmiany mają media społecznościowe i pojawiające się w nich trendsetterki o naturalnych lub nieco okrąglejszych kształtach. To gwiazdki instagrama dyktują od niedawna co jest modne, a marki podążają ich śladem. 

            Kanadyjski producent odzieży dla kobiet – firma Joseph Ribkoff od początku istnienia stawiał na kobiety we wszystkich rozmiarach i nigdy nie wykluczał żadnej z nich. W każdej kolekcji znajdziemy coś dla siebie bez względu na to, czy nosimy rozmiar XXS, czy XXL. Od niedawna marka dostępna jest również w Polsce w aż 40 multibrandowych sklepach na terenie całego kraju oraz na platformach sprzedażowych. Sklep firmowy mieści się w Warszawie w Centrum Mody Klif na 1 piętrze. W tegorocznej kolekcji królują motywy zwierzęce, kwiatowe oraz paski. Są też modele w ponadczasowych kolorach czerni, bieli i czerwieni. 

A to już wiesz?  Kobieco, wygodnie i stylowo – kolekcja rajstop CITYLIGHTS DREAMS od Gatty

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
JOSEPH RIBKOFF - OD XXS DO XXL Moda, LIFESTYLE - Świat mody zaskakiwał nas już niejednokrotnie, coraz częściej wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania. Zupełnie nowe trendy przeplatały się ze spektakularnymi powrotami elementów z poprzedniego stulecia.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy