LIFESTYLE Moda

Jak bezpiecznie kupić okulary przez internet?

Jak bezpiecznie kupić okulary przez internet?
Zanim zdecydujesz się na zakup okularów, chcesz mieć pewność, że słusznie dokonałeś wyboru

Data publikacji: 2018-03-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jak bezpiecznie kupić okulary przez internet?
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Zanim zdecydujesz się na zakup okularów, chcesz mieć pewność, że słusznie dokonałeś wyboru modelu.

Jak bezpiecznie kupić okulary przez internet? Moda, LIFESTYLE - Zanim zdecydujesz się na zakup okularów, chcesz mieć pewność, że słusznie dokonałeś wyboru modelu.

Zanim zdecydujesz się na zakup okularów, chcesz mieć pewność, że słusznie dokonałeś wyboru modelu. Internet, podobnie jak w przypadku innych produktów, oferuje wyjątkowo korzystne ceny okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, także tych z górnej półki, ale czy gwarantuje bezpieczne zakupy? Odpowiedzią wychodzącą naprzeciw konsumentom ma być nowa usługa Domowej Przymierzalni.

Domowa Przymierzalnia to funkcjonalność, która ma zachęcić klientów do zakupu okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych przez internet.

– To całkowicie darmowa usługa, która pozwala zamówić cztery wybrane pary okularów do domu, mierzyć je przez 10 dni, a później zdecydować, czy i które chcemy kupić – mówi Mateusz Matula ze sklepu internetowego Kodano.pl – Kiedy klienci mają możliwość fizycznego przymierzenia oprawek przed zakupem, składają kilkudziesięciokrotnie więcej zamówień niż ci, którzy nie korzystają z Domowej Przymierzalni.

Klienci chętnie korzystają z możliwości wybrania okularów bez presji czasu, w domowym zaciszu, gdzie mogą zasięgnąć opinii bliskich. Do domu chętnie zamawiane są zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i oprawki korekcyjne. Co ważne, możemy zrealizować receptę – wystarczy odesłać ją razem z Domową Przymierzalnią, a sklep, który posiada własną szlifiernię, zrealizuje zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Samo zamówienie przymierzalni jest proste, a kurier nie tylko dostarczy przesyłkę  pod wskazany adres w specjalnie zabezpieczonym pudełku, ale również ją od nas odbierze. Zamówienie Domowej Przymierzalni nie wymaga dodatkowego nakładu czasu i nie generuje kosztów.

Okulary są coraz popularniejszym produktem kupowanym przez internet. W ostatnim czasie kilkakrotnie wzrosła ilość osób zamawiających w e-sklepach modele korekcyjne i przeciwsłoneczne. W sieci okulary korekcyjne produkowane zgodnie z receptą pacjenta można zakupić już od 50 zł. Dzięki temu klienci mogą sobie pozwolić na nabycie nawet kilku par. Markowe oprawki np. Ray-Ban czy Versace to wydatek od 299 zł w górę.

A to już wiesz?  Poczuj dumę ze Szmalem, Bieleckim i Syprzakiem

W Polsce branża optyczna e-commerce dopiero raczkuje. Jeżeli jednak będzie rozwijać się w dotychczasowym tempie, ma szansę bardzo szybko dogonić takie rynki jak niemiecki czy amerykański, gdzie usługa „try at home” na dobre wpisała się już w zwyczaje zakupowe e-konsumenta.

——————————————————————————————————————————–

Kodano.pl to sklep internetowy oferujący szeroką gamę okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Właścicielem marki jest spółka Szkla.com SA, lider w internetowej sprzedaży soczewek kontaktowych oraz okularów na terenie Europy Środkowo-­Wschodniej. Sklep kodano.pl został uruchomiony w 2013 roku.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jak bezpiecznie kupić okulary przez internet? Moda, LIFESTYLE - Zanim zdecydujesz się na zakup okularów, chcesz mieć pewność, że słusznie dokonałeś wyboru modelu.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy