zakiet.pl

Jesienna moda

Jesienna moda
Złota jesień daje nam wiele możliwości, w tym wspaniałe możliwości ubioru. Mogę włożyć na siebie buty na lekkim obcasie, krótką sukienkę i lekki, jasny płaszczyk.

Złota jesień daje nam wiele możliwości, w tym wspaniałe możliwości ubioru. Mogę włożyć na siebie buty na lekkim obcasie, krótką sukienkę i lekki, jasny płaszczyk. Trudniej znaleźć coś dla siebie, kiedy pada. Czy ubrać się w skórzany płaszcz, taki do kostek, aby deszcz mógł szybko spłynąć?

Słota, błoto A może ubrać się jasno, pięknie i słonecznie, włożyć na siebie płaszcz i długie buty, i iść dzielnie do pracy? Jest to bardzo ciekawa opcja, przy czym radzę włożyć ciemne długie buty. Wysokie buty, z długimi cholewami są bardzo modne i naprawdę wygodne na jesienne słoty. Można ubrać do nich kolorowe rajstopy i krótką spódniczkę. Albo pełna klasyka: wysokie buty, stonowane, jednokolorowe rajstopy i elegancka spódniczka. Do tego koszula a na nią pulower w kratkę, bardzo modny i wygodny, bo kiedy mi gorąco, mogę go zdjąć i powiesić na wieszaku.

Kolejny pomysł na mokre dni? Spodnie, jednak nie białe. Na białych natychmiast zostaną ślady błota. Ciemne spodnie, jasna koszula lub jasny sweter. Marynarka w kolorze spodni lub w kolorze o wiele jaśniejszym. Do tego jakieś korale, które ożywią całość.

Słońce, słońce, słońce O czasie słonecznym, jesiennym, możemy mówić wiele. A jeszcze więcej na temat stroju,w jaki możemy się ubrać. Jednak pamiętaj, że jesień różni się nieco od lata. Jeśli latem pozwalałaś sobie na wyjście do pracy w krótkich spodenkach i lekkiej koszulce, pamiętaj, że jesień lubi robić niespodzianki. Dlatego, mając na sobie niewiele, miej przy sobie coś cieplejszego a nawet przeciwdeszczowego.

Autumn in Sturgeon Bay

Jesienne ubranie, na ciepłe dni, może być bardzo, ale to bardzo piękne, modne, z wykorzystaniem kolorów jesiennych takich jak brąz, złoto, pomarańcz i kolor… żółty! Radosne barwy w Twoim wydaniu możesz połączyć. Jeśli nie chcesz wyglądać zbyt pstrokato, nie łącz żółtego z pomarańczowym. Ale za to żółty i czarny, żółty i brązowy czy żółty i szary lub biały są jak najbardziej wskazany. To samo dotyczy połączenia tych kolorów z pomarańczowym. Nie zapominaj jesienią również o kolorze białym i zielonym. Jasna zieleń może ożywić niejeden strój. Nawet zielona apaszka sprawi, że poczujesz się wiosennie.

A to już wiesz?  Zadziornie, słodko, wygodnie… cargo – spodnie o wielu obliczach

Pamiętaj, że jesień to radosny czas. Pomimo, że dni są krótsze i że częściej robi Ci się żal odchodzącego lata, pociesz się tym, że ono znów nadejdzie. Zanim się to stanie, powinnaś nacieszyć się barwami jesieni i pokazać je na sobie! Bądź jak pani jesień!

1480049540_f0aefa47a5[1]
? jesień ? atumn ? jesinne ? mokro ? liście

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy