Torby Torebki

City break – zwiedzaj, ale nie daj się okraść!

Informacja prasowa 26 lutego 2019, Warszawa City break – zwiedzaj, ale nie daj się okraść! Wybierasz się na weekendowy wypad do jednej z europejskich stolic

Informacja prasowa
26 lutego 2019, Warszawa

City break – zwiedzaj, ale nie daj się okraść!

Wybierasz się na weekendowy wypad do jednej z europejskich stolic i nie wiesz co ze sobą zabrać? Chcesz czuć się komfortowo, a jednocześnie funkcjonalnie i bezpiecznie? Pamiętaj, że kieszonkowcy czyhający na turystów mogą skutecznie zrujnować urlop. Jak zatem zwiedzać najciekawsze zatłoczone miejsca i nie dać się okraść? Podpowiadamy.

O krok przed złodziejem
Duże miasta mają to do siebie, że pełno w nich kieszonkowców, którzy tylko polują na nieświadomych niczego turystów. A ci, obwieszeni aparatami fotograficznymi lub cennym bagażem, zaaferowani zwiedzaniem nowych miejsc, często bywają beztroscy, przez co stają się łatwym kąskiem dla złodziei. Większość kradzieży to właśnie te okazjonalne, kiedy rzeczy nawet na moment pozostają bez opieki. Aby przechytrzyć kieszonkowca i zapewnić sobie spokojne zwiedzanie miasta wystarczy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria przeciwkradzieżowe. Jeśli na weekendowy city break pakujemy się w plecak, to sięgnijmy po taki, który odznacza się pomysłowością i solidnym wykonaniem różnego rodzaju zabezpieczeń np. takie jakie oferuje marka Pacsafe. W ofercie znajdziemy m.in. plecaki ze stalowymi siatkami w poszyciu, które uniemożliwiają przecięcie go z dołu, boku i od frontu lub wszytym solidnym materiałem przed końcem suwaka, który skutecznie zablokuje jako rozsunięcie. Dzięki tym zabezpieczeniom nie będziemy musieli martwić się o kosztowności podczas zwiedzania zatłoczonych miejsc.

Bezpieczna torebka w miejskim stylu
Mimo tego, że na co dzień ubieramy się w określonym np. eleganckim stylu, nie oznacza to, że taki sam styl i te same akcesoria mają towarzyszyć nam na wyjeździe, podczas którego będziemy głównie spacerować. Aby czuć się komfortowo, a przy tym bezpiecznie, szpilki i fikuśną torebkę bez zapięcia zostawmy w domu. Specjalnie dla kobiet powstały linie produktowe Pacsafe, które łączą bezkompromisową ochronę bagażu ze stylem i modnym designem. Wygodne shopperki czy listonoszki posiadają m.in. samoblokujące się suwaki zabezpieczające przed rozsunięciem zamka, stalową siatkę wbudowaną w korpus gadżetu czy aluminiowe linki ukryte w pasku, które uniemożliwiają ich przecięcie. Dzięki takim zabezpieczeniom możemy być spokojni o bezpieczeństwo swojego bagażu.

A to już wiesz?  Torba dla mamy do wózka - wybierz idealną na spacer i zakupy

Zabezpiecz swoje dokumenty
Wybierając się na wyjazd warto pomyśleć również o zabezpieczeniu swoich dokumentów. Firma Pacase wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła specjalną linię paszportówek czy portfeli wyposażonych w specjalny system RFIDsafe chroniący karty płatnicze czy paszporty przed zeskanowaniem. Produkty te posiadają wbudowaną membranę, która uniemożliwia wykrycie chipa na karcie i sczytanie z niego danych. Co ważne zabezpieczenie to jest niewyczuwalne i niewidoczne, ale daje natomiast poczucie spokoju i bezpieczeństwa o nasze dane o środki pieniężne.

 Torebka damska antykradzieżowa Pacsafe Citysafe CX SQUARE CROSSBODY MERLOT – torebka łącząca szyk i elegancję. Posiada regulowany pasek z możliwością odpięcia z jednej strony. Zamykana jest na zamek z zabezpieczeniem Roobar Style, który chroni przed niepożądanym rozsunięciem. Jej klasyczny krój sprawia, że jest ponadczasowa i świetnie sprawdzi się podczas city breaku.
Cena: 299,99 zł

 Plecak antykradzieżowy Pacsafe MetroSafe LS350 – bardzo wygodny i funkcjonalny plecak turystyczny. Wszystko oczywiście zabezpieczone przed kradzieżą dzięki technologiom Pacsafe. Przód oraz boki plecaka zabezpieczone technologią eXomesh, która chroni przed kradzieżą poprzez rozcięcie. Dzięki temu mieć pewność, że nikt nie ukradnie zawartości plecaka.
Cena: 429,99 zł

 Portfel męski Rfidsafe Tec Slider granatowy – elegancki portfel z serii RFID Tec to funkcjonalny produkt dla mężczyzn. Posiada ochronę przed zeskanowaniem tożsamości, metalowy organizer na 6 wysuwanych kart kredytowych oraz przegródkę na banknoty. Zewnętrzna kieszeń z miejscem na kartę płatniczą nie posiada zabezpieczenia RFID, dzięki czemu można płacić kartą bez wyciągania jej z portfela.

Waga: 100g, Cena: 239,99 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy