Dodatki Torebki

Torebki MUMU

Torebki MUMU
Nowa kampania w SHOWROOM Club – torebki MUMU Rewolucja w zakupach od najlepszych polskich projektantów! Specjalnie wyselekcjonowane marki i projektanci, limitowane kolekcje tylko dla członków

Nowa kampania w SHOWROOM Club
– torebki MUMU

Rewolucja w zakupach od najlepszych polskich projektantów!

Specjalnie wyselekcjonowane marki i projektanci, limitowane kolekcje tylko dla członków Clubu, oferty cenowe, jakich jeszcze nie było, a to wszystko przedstawione na niepowtarzalnych zdjęciach najlepszych polskich fotografów!

Czym jest SHOWROOM Club?
SHOWROOM Club to miejsce stworzone specjalnie dla miłośników mody. Co tydzień prezentowane są tam nowe, unikatowe kolekcje starannie wyselekcjonowanych projektantów. Twórcy klubu wybierają to, co najlepsze w polskiej modzie i dbają, by jego członkowie mogli kupić te produkty jako pierwsi i w najlepszych cenach.

Na stronie http://club.showroom.pl co poniedziałek odbywa się premiera najnowszych projektów topowych polskich projektantów i marek modowych ? ?nasze klientki dostają ofertę starannie wyselekcjonowaną przez naszych ekspertów i mogą być pewne, że zakupione produkty będą nosić jako pierwsze w Polsce? ? mówi Jasiek Stasz, jeden z twórców projektu. Dodatkowo, z okazji premiery, wszystkie prezentowane w SHOWROOM Club rzeczy będą sprzedawane ze specjalną zniżką, która wynosić będzie od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Sprzedaż odbywa się w ograniczonych czasem i ilością egzemplarzy kampaniach, które trwać będą maksymalnie 7 dni. ?Zadbaliśmy o to, żeby oferta Clubu była atrakcyjna zarówno dla osób świetnie znających się na polskiej modzie, jak i tych, którzy nie mieli jeszcze z nią styczności? ? dodaje Michał Juda. Do pierwszych kampanii zostały wybrane bardzo atrakcyjne marki,dlatego najpopularniejsze produkty mogą zostać wyprzedane już w pierwszych dniach prowadzenia kampanii.

Nowa kampania SHOWROOM Club

Kolejną marką, której kampania pojawiła się w SHOWROOM Club jest MUMU

Warszawski duet MUMU w swoich projektach łączy miejski szyk oraz dyskretną elegancję, tworząc wyjątkowe torby i akcesoria. Wykonane z najwyższej jakości włoskich skór, sprawdzą się zarówno na wielkie wyjścia, jak i w codziennych stylizacjach. Uwielbiane przez gwiazdy, teraz w specjalnej cenie tylko w SHOWROOM Club. Z okazji premiery nowych modeli, wszystkie produkty dostępne są ze specjalnym rabatem – co najmniej -25%. Ilość dostępnych egzemplarzy jest ograniczona, a ich sprzedaż trwa tylko do 28.07. Wysyłka realizowana jest przez SHOWROOM Club w terminie ok. 3 tygodni od dnia zakończenia kampanii sprzedażowej.

A to już wiesz?  Pojemna, wytrzymała i niepowtarzalna

Czas trwania kampanii: 22.07- 28.07.2013r.

SHOWROOM Club_torebki MUMU_01

SHOWROOM Club_torebki MUMU_02

SHOWROOM Club_torebki MUMU_03

SHOWROOM Club_torebki MUMU_04

SHOWROOM Club_torebki MUMU_05

SHOWROOM Club_torebki MUMU_06

Zdjęcia: Łukasz Ziętek
Stylizacja: Marta Siniło
Asystenka stylisty: Katarzyna Rudnicka
Modelka: Kamila Szczawińska
Makijaż i włosy: Ania Kołyga
Produkcja: Marta Teodorowska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy