Buty Buty zimowe Obuwie

Śnieg skrzypiący pod nogami, szron pokrywający okna. To właśnie zima

Śnieg skrzypiący pod nogami, szron pokrywający okna. To właśnie zima
Zimowe szaleństwo z marką Merrell Śnieg skrzypiący pod nogami, szron pokrywający okna i sople lodu zwisające z dachów. To właśnie zima. Czas, kiedy można nacieszyć

Zimowe szaleństwo z marką Merrell
Śnieg skrzypiący pod nogami, szron pokrywający okna i sople lodu zwisające z dachów. To właśnie zima. Czas, kiedy można nacieszyć się białą bajkową aurą, zimowymi spacerami, wędrówkami w rakietach oraz powrócić na chwilę do czasów dzieciństwa i saneczkowych zjazdów. Damskie buty do hikingu Merrell Snowbound Drift Mid Waterproof sprawdzą się zarówno podczas wycieczek w góry, jak i pozostałych zimowych szaleństw na świeżym powietrzu.

Saneczkowe zjazdy to propozycja nie tylko dla młodych mam, które szukają rozrywki dla swoich pociech, ale też dla wszystkich amatorek zimowych aktywności. Sport ten gwarantuje miły powrót do czasów beztroskiego dzieciństwa i z powodzeniem zastąpi trening podczas mroźnych miesięcy. Przemykanie w białym puchu po miejskich górkach i wzniesieniach zapewnia zastrzyk pozytywnej energii, a każdemu zjazdowi towarzyszy podejście pod górkę, które pozwoli spalić nadprogramowe kalorie. Wystarczy umówić się z koleżanką lub grupą znajomych i udane popołudnie gwarantowane!

Podczas saneczkowych zjazdów i długich godzin spędzonych na świeżym powietrzu odpowiednie będą outdoorowe buty. Model Merrell Snowbound Drift Mid Waterproof został wykonany z wodoodpornego nubuku oraz skóry powlekanej PU. Dzięki zastosowanej technologii M-Select DRY stopy pozostaną suche, a izolacja M-Select WARM składająca się z mikroprzestrzeni utrzymujących temperaturę ciała, chroni przed zimnem nawet przy bardzo niskich temperaturach. Podeszwa zewnętrzna M-Select GRIP gwarantuje dobrą przyczepność i zapobiegnie ślizganiu się w czasie podchodzenia pod górki i wzniesienia.

Sugerowana cena detaliczna Merrell Snowbound Mid Waterproof: 449 pln

A to już wiesz?  Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014 projektuje dla Nessi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy