Buty

Botki na lato

Botki na lato
Warszawa, czerwiec 2013 SOREL ? TYP MIESIĄCA: BOTKI NA LATO ENSENADA BOOT Botki SOREL na lato? Koniecznie! Ensenada to efekt wyjątkowego podejścia SOREL do pustynnego

Warszawa, czerwiec 2013
SOREL ? TYP MIESIĄCA:
BOTKI NA LATO

ENSENADA BOOT
Botki SOREL na lato? Koniecznie! Ensenada to efekt wyjątkowego podejścia SOREL do pustynnego stylu butów. Przewiewna cholewka uszyta z letnich materiałów sprawia, że buty Ensenada to świetny wybór na tę porę roku. Buty SOREL Ensenada posiadają filcową podeszwę środkową, a podeszwę zewnętrzną ze sztucznie postarzanej gumy.
Cena: 499 PLN

YAQUINA BLANKET
Doskonałe na lato, wciągane buty Yaquina Blanket to efekt inspiracji podróżami po Meksyku. Swobodny, łączący różne style fason prezentuje się świeżo dzięki wzorom z meksykańskich pledów i świetnie nadaje się dla dziewczyn będących w ciągłym w ruchu. Dzięki cholewce z tkaniny i skóry, filcowej poduszce i gumowej podeszwie buty Yaquina Blanket to praktyczna alternatywa na cieplejsze dni.
Cena: 599 PLN

YAQUINA LEATHER
Doskonałe na lato, wciągane buty Yaquina Leather to także efekt inspiracji podróżami po Meksyku. Swobodny, łączący różne style fason przyciąga wzrok poprzez niekonwencjonalny wygląd uzyskany przy użyciu sztucznie postarzanej skóry. Doskonale nadaje się dla dziewczyn będących w ciągłym ruchu. Dzięki cholewce z tkaniny i skóry, filcowej poduszce i gumowej podeszwie buty Yaquina Leather to praktyczna alternatywa na lato, szczególnie podczas zimniejszych, deszczowych dni.
Cena: 639 PLN

SOREL
Celem od początku przyświecającym stworzonej w 1962 roku marce było zapewnienie wygody tym, którzy najbardziej jej potrzebują ? odkrywcom nieznanych terytoriów. Dzisiaj SOREL przenosi się ze zmarzniętej tundry na ulice miast, a nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie butów, które śmiało łączą modę z oszczędną stylistyką SOREL. Luksusowe materiały i doskonała konstrukcja pozwalają nam na tworzenie zaskakujących projektów. Niezależnie od tego, czy mówimy o trampkach i sandałach idealnych na gorące letnie dni, czy zwracających uwagę, odpornych na żywioły zimowych butach, SOREL zawsze oferuje obuwie, które jest inspiracją na każdy sezon.

A to już wiesz?  Kozaki na mroźne dni, 11 najmodniejszych trendów

S13_NL1944_010_ENSENADA BOOT

S13_NL1944_022_ENSENADA BOOT

S13_NL1960_010_YAQUINA LEATHER

S13_NL1960_247_YAQUINA LEATHER

S13_NL1961_237_YAQUINA BLANKET

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy