Biblioteczka

Sheila Walsh, Wewnętrzna burza

Sheila Walsh, Wewnętrzna burza
Informacja prasowa z dnia 12.06.2015 r. Sheila Walsh, Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć naprawdę o sobie, liczba stron: 300, cena: 32,00 zł, ISBN: 978-83-7516-669-9

Informacja prasowa z dnia 12.06.2015 r.

Sheila Walsh, Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć naprawdę o sobie, liczba stron: 300, cena: 32,00 zł, ISBN: 978-83-7516-669-9

Jak przetrwać nawet największą burzę?!

Kiedy postanowimy, że nie będziemy już dłużej żyć?! Jak przetrwać najsroższe życiowe burze? Doskonałą receptą na wszelkie kobiece rozterki jest książka znanej i cenionej autorki Sheili Walsh ? Wewnętrzna burza.

Autorka w swojej porywającej, niezwykle szczerej i pełnej głębokich przemyśleń książce zachęca nas, abyśmy odważyły się zejść do piwnicy swojej duszy, w której upchnięte zostały niszczące uczucia ? ból, lęk, wstyd, rozczarowanie, brak przebaczenia, gniew, niepewność, rozpacz… Pokazuje, że przynosząc je pod krzyż Chrystusa, możemy je przekuć w siłę, radość, miłość, wolność. Mimo doświadczania paraliżującego wewnętrznego chaosu i życiowych błędów jesteśmy zawsze ważne dla Boga i przez Niego kochane, jesteśmy Jego córkami.
Korzystając z doświadczeń swojego życia i innych kobiet, Sheila pomaga nam odnaleźć pokój i nadzieję, opartą na prawdzie Bożej obietnicy. Czyni to z ujmującą siostrzaną bezpośredniością, empatią, a także z poczuciem humoru, co sprawia, że książkę czyta się znakomicie. Niesie ona duchowe umocnienie, przekonuje, że dotarcie do prawdy o sobie ma dla nas uzdrawiające znaczenie.

To doskonały poradnik dla każdej kobiety w życiu której zdarzają się nieoczekiwane burze. Książka pomoże w rozprawieniu się ze swoimi ograniczeniami, kompleksami i negatywnym postrzeganiem siebie. Będzie nieocenionym wsparciem w trudnych sytuacjach życiowych jak porażki, zranienia, rozczarowania.

Wewnętrzna burza cieszy się dużym uznaniem wśród czytelniczek w Stanach Zjednoczonych
i uchodzi za najlepszą książkę autorki. Przekazuje ona pozytywną energię, nadzieję oraz uczy miłości do siebie, a przede wszystkim pomaga zawierzyć całe swoje życie i problemy ? Bogu. Dla kobiet, które borykają się z podobnymi problemami, książka będzie jak serdeczna przyjaciółka i osobisty terapeuta w jednym.

A to już wiesz?  Niewidoczne dla oczu. Przejmujące świadectwo o miłości ukrytej. Sophie Lutz

O autorze:
Sheila Walsh to postać niezwykle barwna, obdarzona licznymi talentami. Jest autorką bestsellerów, znakomitą mówczynią, nauczycielką Pisma Świętego, liderką duchową, piosenkarką chrześcijańską. Czynnie działa w największym w Stanach Zjednoczonych, liczącym ponad 4 miliony członkiń, stowarzyszeniu kobiet ?Women of Faith?.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy