Moda Polscyartyci

Seta – unikatowy materiał, synonim szlachetności i luksusu

Seta – unikatowy materiał, synonim szlachetności i luksusu
Informacja prasowa Warszawa, 27 października 2014 SETA ? nowa marka modowa na polskim rynku Nazwa nowej marki, która właśnie pojawia się na polskim rynku modowym,

Informacja prasowa

Warszawa, 27 października 2014
SETA ? nowa marka modowa na polskim rynku

Nazwa nowej marki, która właśnie pojawia się na polskim rynku modowym, pochodzi z języka włoskiego. SETA oznacza: ?jedwab?; unikatowy materiał, synonim szlachetności i luksusu. Taka też jest jesienna kolekcja, którą marka SETA debiutuje w Polsce.

Współczesna klasyka oraz niezwykła dbałość o szczegóły i precyzja wykończeń wszystkich projektów to znaki rozpoznawcze marki SETA. Jesienna kolekcja to sto procent wyrafinowanej elegancji, która z pewnością spodoba się kobietom poszukującym w modzie doskonałych i uniwersalnych rozwiązań, wpisujących się jednocześnie w trendy prezentowane na światowych wybiegach.

Perfekcyjnie skrojone płaszcze stanowią mocny punkt jesienno-zimowej linii od marki SETA. W ofercie znajduje się bogaty wybór okryć, w których dominują stonowane kolory: głęboka czerń czy ponadczasowe beże. Klasyczne barwy zostały zastosowane w zdecydowanym, nowoczesnym wzornictwe, które jest niewątpliwym atutem marki. Kolekcja jesienna przynosi także ciekawą propozycję eleganckich, zestawów, składających się z połączenia bluzek ze spodniami lub spódnicami o tych samych fakturach, lekko i z przymrużeniem oka nawiązujących do męskiego garnituru. To idealna alternatywa dla stroju biurowego.
Marka SETA powstała pod skrzydłami firmy Brilliant, która szczyci się ponad 60 ? letnim doświadczeniem w krawiectwie. Jest synonimem jakości za bardzo rozsądną cenę. Starannie wyselekcjonowane materiały i precyzyjne krawiectwo gwarantują najwyższą klasę projektów. Krótkie serie, doskonałe materiały, małe manufaktury i doświadczenie w szyciu to przepis na sukces. Ponadto, co jest rzadkością na polskim rynku mody, marka może pochwalić się pełną rozmiarówką ubrań.

Kolekcje SETA skierowane są dla kobiet pewnych siebie i spełnionych, dla których najważniejsza jest jakość. Ponadczasowa elegancja ze świadomością aktualnych trendów to filozofia, którą wyznaje marka.

SETA (1)

SETA (2)

SETA (3)

SETA (4)

SETA (5)

SETA (6)

SETA (7)

SETA (8)

A to już wiesz?  Stylowa Małgorzata Kożuchowska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy