LIFESTYLE Moda

Poczuj się kobieco na wiosnę

Poczuj się kobieco na wiosnę
Gdy z dnia na dzień robi się coraz cieplej, każda kobieta odczuwa nieodpartą ochotę na wiosenną metamorfozę i zmianę w swoim

Data publikacji: 2014-05-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Poczuj się kobieco na wiosnę
Kategoria: Moda, LIFESTYLE

Gdy z dnia na dzień robi się coraz cieplej, każda kobieta odczuwa nieodpartą ochotę na wiosenną metamorfozę i zmianę w swoim wyglądzie.

Poczuj się kobieco na wiosnę Moda, LIFESTYLE - Gdy z dnia na dzień robi się coraz cieplej, każda kobieta odczuwa nieodpartą ochotę na wiosenną metamorfozę i zmianę w swoim wyglądzie.

 

Poczuj się kobieco na wiosnę

 

Gdy z dnia na dzień robi się coraz cieplej, każda kobieta odczuwa nieodpartą ochotę na wiosenną metamorfozę i zmianę w swoim wyglądzie. Szczególnie wtedy, chcemy pokazać to, co w nas najpiękniejsze i podkreślić naszą kobiecość. Zmiana bielizny na bardziej zwiewną i pełną wiosennych, subtelnych kolorów jest tym, od czego powinnyśmy zacząć.

Dobrze dopasowana bielizna jest podstawą każdej stylizacji. Choć zwykle ukryta pod ubraniem, ma jednak niesamowitą moc dodawania każdej kobiecie nie tylko seksapilu, ale również pewności siebie. Piękna i dobrze dobrana bielizna pozwala również budować świadomość swojego ciała i podkreślać atuty kobiecej sylwetki.

Wiosenny przypływ energii i… kobiecości

Gdy nadchodzą ciepłe wiosenne dni, wszystko zaczyna tętnić życiem i nową energią, my – kobiety chcemy być szczególnie wtedy piękne i dobrze się czuć we własnej skórze. W realizacji tego zamiaru może pomóc każdej kobiecie komplet bielizny Nipplex. Wiosenno-letnia kolekcja tej marki stworzona została z myślą o kobietach które chcą poczuć się seksownie i kobieco.

Nowa linia pełna jest wiosennej świeżości i lekkości. To unikatowa kolekcja dopasowana do potrzeb każdej kobiety, która zna trendy tego sezonu i pragnie podkreślić swoje delikatnie opalone ciało w wiosenne dni. Kobiety ceniące sobie komfort i ponadczasową klasykę jak i te poszukujące najnowszych trendów, znajdą w kolekcji Nipplex odpowiednie dla siebie modele. Ponadto szeroki wybór rozmiarów biustonoszy pozwoli każdej kobiecie dobrać fason jakby szyty dla niej na miarę.

Więcej informacji o najnowszej kolekcji bielizny marki Nipplex można znaleźć na stronie:

BIELIZNA DAMSKA

 

A to już wiesz?  Wakacyjne Targi Off-Fashion Store w Wola Parku

***

Nipplex  to jeden z wiodących producentów ekskluzywnej bielizny damskiej w Polsce. Specjalizuje się w produkcji bielizny damskiej, a w swojej ofercie posiada biustonosze, figi, stringi, gorsety i koszulki, w szerokiej gamie kolorów ale przede wszystkim rozmiarów. Strona internetowa: http://www.nipplex.pl/

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Poczuj się kobieco na wiosnę Moda, LIFESTYLE - Gdy z dnia na dzień robi się coraz cieplej, każda kobieta odczuwa nieodpartą ochotę na wiosenną metamorfozę i zmianę w swoim wyglądzie.
Hashtagi: #Moda #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy